biko-serwis

Chęciny

Opinie o biko-serwis

Porypany

Praca dobra jedynie dla zdobycia doświadczenia. 2-3 lata się przemęczyć i spie...ać gdzie indziej. Zarobki bardzo liche. O wszystko trzeba się prosić nawet o głupi ołówek.

anonymous

Źle się tam dzieje, non stop zmieniają ludzi, nikt tak nie chce pracować, zwyczajnie nie da się. Kierownik BP zwyczajnie śmierdzi strachem, nie posiada żadnych kwalifikacji ani predyspozycji do zarządzania ludźmi, a nawet nie posiada zdolności do podejmowania twórczej pracy.

KBP

Witam Biuro projektów Zakładu pracy Bko Serwis w Nowinach zdecydowanie nie jest miejscem pierwszej pracy dla ludzi nieobytych z cwaniakami, kierownik nie posiada elementarnych umiejętności interpersonalnych, Gdy piszą o Bardzo dobrej organizacji pracy własnej to piszą prawdę, nie ma u nas żadnej organizacji pracy, żadnej. Nie przywiązujcie się do miejsca gdyż ciągle następuje rotacja. przez kilka lat istnienie firmy nie udało się otrzymać więcej niż 2 pracowników biura projektowego którzy pracowali by dłużej niż dwa lata, nie licząc kierownika, ale on jest "szczególnych zasadach"

Marko

A w jakich godzinach pracuje biuro?

Kiero

Szkolenia? strata pieniędzy, jak sam nie odejdzie to i tak trzeba będzie go zwolnić. Nie ma ludzi niezastąpionych. Tak że idźcie do normalnej roboty

Przeglądane

jeżeli pracodawca z góry zakłada osobę z orzeczeniem do pracy ...to się roześmiałem powinien otworzyć zakład pracy chronionej i wszystko by grało (tym bardzie wymagania a taka osoba nie możne pracować pełnych 8h) .....bo już współpraca napawała by mnie strachem ze mogę nie dożyc zakończenia zamówienia.

Były

pracowałem tam prawie 2 lata- 0 szkoleń- chcesz się czegoś nauczyć to tylko we własnym zakresie. 0- możliwości rozwoju- wszystko co wyżej napisane to prawda -z wyjątkiem tych szkoleń i możliwości rozwoju . Marne pieniądze- ludzie sami uciekają z tej firmy . Omijajcie tą firmę z daleka - szczerze radzę .

Tomek

Robiłem tam 3 tygodnie. Codziennie od 6 do 17, ujebany w pyle ze szlifowania, ciuchy robocze tylko prywatne, zero dodatku praniowego, umowa owszem była, na czarno. Zarobiłem niecałe 2400 do łapy za ten czas, ale porażka. Trzeba by wziąć ślub ze szlifierką (własną), wszystkiego ciągle brak, a to wody, a to tarcz itd. Jak chcecie wpaść w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to idźcie tam.

koktajl

Firma spoko, zarobki: kieleckie warunki, dość miła atmosfera co jest ważne dla współpracy w grupie, szefowie i kierownictwo: uważam za miłe osoby - wiadomo czasami puszczają nerwy, firma z nastawieniem na rozwój, miła atmosfera=dobra współpraca=lepsza wydajność pracowników=lepsza dokładność=lepsze zyski....tyle o tej firmie.

Lukson

Nie wiem po co szukają konstruktorów do biura, wystarczy żeby "kierownik" przestał robić lewizny i okazało by się, że jeszcze można by kogoś zwolnić .

konstuktor
@Lukson 09.08.2016 17:00

prawda

coto

Przecież te pedryle nie odpowiadają na żadne listy. Wysyłałem do nich CV. Są w biurze pray od x lat ludzi tam wysyłają , ludzie marnują pieniądze na dojazd. Zamiast sobie lepiej browar kupić. Szkoda czasu z nimi. Dno dna.

XXX

A jak wygląda tam praca w biurze, chodzi mi o sekretariat. Jak wyglądają zarobki, czy są nadgodziny i jacy są szefowie oraz jaka jest atmosfera w biurze

pracownik - ten głupi

Może dla Ciebie kolego, wysłuchiwanie o głupocie to "chleb" powszedni w pracy. Musisz jednak wiedzieć, że tak czy owak, nie jest to zgodne z prawem, a już na pewno z prawdą. Wielu z nas na 100% na to nie zasługuje!

przechodzilem obok

Nie będę oceniał firmy bo tam nie pracowałem, ale faktem jest że ostatnio pełno jest ogłoszeń na lokalnych serwisach ogłoszeniowych że szukają ludzi do działu projektowego, więc z tą rotacją pracowników to pewnie prawda.

Jak jest u tego pracodawcy? Dam wam przykład, taki z pierwszego kontaktu z tą firmą: ciągle szukają studentów, z wykształceniem technicznym, bardzo dobrą znajomością - to tego, to tamtego, z doświadczeniem. Jedno przeczy drugiemu, trzeciemu, ...! Dalej jest jeszcze gorzej! Zmykam stąd jak najszybciej!

animowany anonim

Praca dla dorabiających/emerytów/rencistów/ kasa słaba (ok 10 zł/h) BRAK NARZĘDZI I MATERIAŁÓW!!!!! Poślizgi pensji szczególnie jak pracujesz niekoniecznie legalnie. Jak masz nóż na gardle czy chęć dorobienia to tak, ale żyć się z tego nie da..

Witam jakie stawki na stanowiskach tokarz,frezer cnc ?

Hunt

Ja bym proponował przesłać tak czy owak aplikację do nich. Może w miarę zapotrzebowania odgrzebią CV i oddzwonią... Wiele firm tak robi.

german

no ale jakby nie patrzeć jest to w założeniu ocena od pracowników dla pracodawcy, więc w założeniu rację ma Krystian

marcin

Ocena profilu biko-serwis nie koniecznie jest dziełem tylko pracowników, oceniają tez klienci, więc lepiej podejść do tego z dystansem, chociaż niech jakiś pracownik napisze jak jest w pracy.

?

jeśli jesteś młody to szukaj gdzie indziej pracy gdzie można coś osiągnąć( usunięte przez administratora ) a najlepiej wyjedż za granice olej ten dziki kraj

?

8/9 zł na godz chyba że masz kogoś znajomego wysoko postawionego

coto

OMIJAJCIE ( usunięte przez administratora ) z daleka. Wszystko w temacie. Szkoda gadać/

Anonim

Zapomnij o nadgodzinach chyba że bedziesz pracować jako fizyczny

Antonio

Czy ktoś powie coś pozytywnego o firmie biko-serwis , złożyłem tam niedawno cv ale z tego co piszecie to jakiś koszmar. pzdr

Alex

Biko - Serwis - solidna firma, konkretni ludzie na stanowiskach atmosfera godna współpracy.Możliwość rozwojowa ( podnoszenie kwalifikacji). Kierownictwo otwarte godne, solidne, pomocne. (usunięte przez administratora) premie ruchome.Mogło by być troszkę więcej bo jest to ciężki kawałek chleba. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o biko-serwis - Chęciny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biko-serwis