Publiczne Gimnazjum nr 4

Siedlce

Opinie o Publiczne Gimnazjum nr 4

Monika

Dobrze, że zmienił się dyrektor, bo praca za dawnego dyrektora to żadna przyjemność. Popierał swoich pupilków, nie doceniał innych nauczycieli. Więcej zastępcy robili niż on.

gabi

Nie wiem skąd te opinie? Moim zdaniem super szkoła. Dzieci duzo się uczą i osiągają świetne wyniki. Moje dziecko w tym roku kończy tą szkołę i ja jestem zachwycona szkołą i nauczycielami. Wysoki poziom nauczania i dzieci nie muszą chodzić na korepetycje!!

Bożena

Widać nie jestem odosobniona, szkoda, że nikt z nauczycieli tam pracujacych nie powie głośno co za warunki tam panują takie czasy że pracy nie ma to siedzimy cicho

Bożena

Widać nie jestem odosobniona, szkoda, że nikt z nauczycieli tam pracujacych nie powie głośno o za warunki tam panują takie zasy pracy nie ma to siedzimy cicho

Magdalena

Również nie polecam

Nick

Nie polecam tej szkoły, wszystko na pokaz.

Zostaw opinię o Publiczne Gimnazjum nr 4 - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Publiczne Gimnazjum nr 4