Maxima Prywatne Liceum Ogólnokształcące

Szczecin

Opinie o Maxima Prywatne Liceum Ogólnokształcące

ona

Praca stresująca. Pełno papierów do wypełniania po czasie. Dyrektorzy bezwzględni. Sekretariat nie ma prawa robić niczego dla nauczycieli bo za sekretarkę nie płacą tylko dyrektor.

Michalina

Polecam. Przyjemne środowisko pracy. Stawki przyzwoite jak na szczeciński rynek edukacyjny, płacone w terminie. Poza tym szef dokarmia pracowników - darmowy posiłek dwudaniowy oraz kawa, herbata, woda, słodycze. Kadra zintegrowana, wesoła, profesjonalna.

Zostaw opinię o Maxima Prywatne Liceum Ogólnokształcące - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxima Prywatne Liceum Ogólnokształcące