Opinie o Prywatna Szkoła Jazdy Marek Urbański w Ptusza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prywatna Szkoła Jazdy Marek Urbański. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prywatna Szkoła Jazdy Marek Urbański na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatna Szkoła Jazdy Marek Urbański w Ptusza

agnieszka Nowy wpis

Robiłam kurs u Pana Urbańskiego 3 lata temu. Zapisując się do tej szkoły jazdy miałam nadzieję, że zostanę solidnie nauczona płynnej, bezpiecznej i spokojnej jazdy zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Niestety pomyliłam się grubo i dosyć, że Pan instruktor nie miał odpowiedniego podejścia pokazując nerwy i krzycząc podczas nauki, nie nauczył mnie tego czego powinien nauczyć dobry instruktor! Na dodatek jeszcze oszukał, ponieważ nie wyjeździłam do końca wszystkich godzin...porażka na maksa;/ wprawdzie zdałam egzamin praktyczny dopiero za szóstym razem. Aby doszkolić się wykupiłam kilka godzin u innego instruktora, który w 3 godziny wszystko mi spokojnie wytłumaczył, miał odpowiednie podejście jakiego oczekuje każdy kursant/ka na prawo jazdy,a wiedzę, którą mi przekazął pojęłam w mig. U tego instruktora nauczyłam się więcej niż praktycznie przez cały kurs u Pana Marka Urbańskiego. Kto to widział podczas nauki jazdy zajeżdżać sobie do marketów, Praktikerów czy Castoram żeby załatwiać swoje sprawy nie przejmując się kursantami!!? Takie sprawy należy załatwiać po jazdach z kursantami w swoim czasie wolnym, a nie wtedy kiedy instruktor powinien szkolić kandydatkę/ka na przyszłego kierowcę. To jest totalna zniewaga i robienie sobie jaj z człowieka!!! Takich rzeczy nie można robić. Kurs na prawo jazdy kosztuje niemałe pieniądze,a jeślimy płacimy to czegoś w końcu wymagamy, prawda? Każdy popełnia błędy,a ja zrobiłam naprawdę duży błąd odbywając kurs u Pana Marka Urbańskiego. Drogo, nierzetelnie i neprofesjonalnie. Szczerze i z pełnym przekonaniem nie polecam tego Pana na naukę jazdy dla swojego dobra. Szkoda czasu i pieniędzy. Powodzenia kandydatki i kandydaci na przyszłych kierowców:)

markus

Przeszedłem kurs u Pana Urbańskiego. Szczerze to kompletnie i z czystym sumieniem nie polecam tego instruktora...kompletna porażka...brak odpowiedniego podejścia do kursanta, nauki podstawowych technik jazdy i podstawowych zasad bezpieczeństwa drogowym. Nieprofesjonalne podejście i nauka tak ważnych elementów jazdy jak parkowanie (wszystkie rodzaje), jazda na placu manewrowym itd. Kurs jest drogi, a umiejętności są dalekie od zadowalających. Instruktor ten dosyć, że nic konkretnego nie nauczył to na dodatek oszukał mnie jak i wiele innych osób na godzinach jazdy, które do końca nie zostały wyjeżdżone a pieniądze oczywiście wziął. Chamstwo w biały dzień...Zdałem prawo jazdy za 4 razem, ale musiałem dokupić sobie godziny nauki jazdy w innej szkole i tam tak naprawdę nauczyłem się w 2 godziny więcej niż przez znaczną część kursu u pana Urbańskiego. Radzę wszystkim przyszłym kursantom aby dobrze się zastanowili zanim wybiorą tego Pana na swojego instruktora. Ja na swoim przykładzie ostro się przejechałem i pomimo, że mam już to za sobą to gdybym cofnął czas to nigdy bym nie wybrał już tej szkoły. Pozdrawiam kursantów i przyszłych kierowców :)

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatna Szkoła Jazdy Marek Urbański - Ptusza

Prywatna Szkoła Jazdy Marek Urbański