Opinie o Płoski Dawid Nauka Jazdy w Działdowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Płoski Dawid Nauka Jazdy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Płoski Dawid Nauka Jazdy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Płoski Dawid Nauka Jazdy w Działdowo

Barbara Nowy wpis

Witam ja również chciałam wydać opinie na temat pana Dawida bo również u niego zdawałam egzamin i muszę się zgodzić w przedmòwcami że jest to osoba bardzo kompetentna a zarazem bardzo ludzka i stara się żeby egzamin minął w jak najmniejszej stresie i jeszcze raz bardzo mu dziękuję za to że spełniło się moje marzenie o prowadzeniu własnego auta jeszcze raz pana pozdrawiam ????

Kacper Nowy wpis

Ile zarabiają egzaminatorzy?

Egzamin na C Nowy wpis

Dziś miałem przyjemność bycia egzaminowanym na kategorię C przez Pana Dawida. Żeby się nie rozpisywać to ujmę to w kilku zdaniach. Zdecydowanie widać , że reprezentuje zupełnie inne pokolenie egzaminatorów. Uprzejmy, bardzo kulturalny, potrafi rozluźnić atmosferę, a zarazem wymagający. Widać, że zwraca uwagę na szczegóły, ale robi to w sposób , który nie pozbawia szans kandydata poprzez stres. Naprawdę , aż miło przebiegł czas egzaminu. Ostatni raz na egzaminie byłem w 2007 roku i porównując to z dzisiejszym doświadczeniem to bardzo duża zmiana na plus.

Magda Nowy wpis

Widzę dużo komentarzy od klientów, a czy może ktoś z pracowników wypowiedzieć się na temat tego pracodawcy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Płoski Dawid Nauka Jazdy.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Działdowo
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Sprzedawca CCC Działdowo
CCC S.A.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Dawid ploski

Bardzo swietny instruktor, cierpliwy, pomocny. Naprawde bardzo polecam!

Dorota

2 sierpnia zdalam prawo jazdy za 1razem, egzaminowal mnie wlasnie pan Dawid. Jest to ,,czlowiek skarb,,. Stworzył tak cudowną atmosferę... Stres byl ogromny, widząc to, caly czas mnie uspokajal i mówił, ze mam sie rozluźnić, co bardzo pomagalo, jednak stres byl na tyle duzy, ze mimo wszystko byl widoczny. Pan Dawid to pozytywny, miły i dobry człowiek. Jestem ogromnie szczęśliwa, ze właśnie to on mnie egzaminowal, bardzo mi podpasowal, ponieważ od początku zrobił na mnie wrażenie swoją osobą, od razu wydal sie sympatyczny, dzieki czemu moglam skupic sie na jezdzie. Jesli pan to czyta to bardzo dziękuję, za mile spedzony czas ???? życzę panu tego co najlepsze, pozdrawiam :D

MEGA SUPER GOŚĆ , JA POZNAŁAM TEGO PANA JAKO EGZAMINATORA PRAWA JAZDY, TAKICH EGZAMINATORÓW NAM TRZEBA ,NIE TYLKO EGZAMINUJE ALE DAJE SUPER WSKAZUJE JAK ZACHOWYWAĆ SIĘ NA DRODZE, DZIĘKI PANIE DAWIDZIE , LUCYNA Z LUBAWY

Zostaw merytoryczną opinię o Płoski Dawid Nauka Jazdy - Działdowo

• Jak się pracuje w Płoski Dawid Nauka Jazdy?

Zobacz opinie na temat firmy Płoski Dawid Nauka Jazdy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Płoski Dawid Nauka Jazdy?

Płoski Dawid Nauka Jazdy

Płoski Dawid Nauka Jazdy