HigH - Szkoła Jazdy

Poznań

Opinie o HigH - Szkoła Jazdy

Kobietka -D

Polecam Kwalifikacje Wstępną w tym ośrodku (Poznań) Konkurencyjne ceny,telefonując od razu zostajesz miło poinformowany co i jak.Byłam naprawdę mile zaskoczona,ponieważ poprzednie telefony były odbierane w sposób jakby ci ludzie musieli otworzyć buzię za karę! Sam egzamin jak inne...milusio i w stresie!

beznadziejna szkoła !!!! oszukują na paliwie i godzinach jazd i wykładów !!! uważajcie na nich !!!!!!!!!!!!!!! zdawalność egzaminów podobno też poniżej średniej !!!!!! Odradzam !!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o HigH - Szkoła Jazdy - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HigH - Szkoła Jazdy