Herbetko Michał Nauka Jazdy

Szczecinek

Opinie o Herbetko Michał Nauka Jazdy

xyz

Nie potrafią uczyć. Jeździ się jak w automacie bo sami zmieniają biegi. Nie dają jeździć po trasie. Młody ciągle gada przez telefon i nie tłumaczy. Stary wyzywa kursantów. Łapie dziewczyny za kolana. Zabierają materiały do nauki mimo że na reklamie jest napisane że materiały w cenie kursu. Dopisuja niewyjezdzone godziny. Zamiast 60 minut jeździ się 45Min.Najgorsza szkoła.Nie polecam.

ona/ono

zupełnie sie zgadzam ze to najgorsza szkoła w szczecinku. Doliczaja , polowe trazy sie jedzie , co niektórzy maja przywileje, nie potrafia uczyc, zabieraja kierownice, złe podejscie do kursanta.. Załuje ze chodziłem/am tam .. stracony czas ciagle była/em uswiadamiany ze nic nie umiem i szydzony z instruktora Nikomu tej szkoły nie polecam !!!!!!!!

titko

[usunięte przez moderatora]. dopisują niezrealizowane godzinki jazd!

xxx

najgorsza szkola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Herbetko Michał Nauka Jazdy - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbetko Michał Nauka Jazdy