Speed Adam Żebrowski

Opinie o Speed Adam Żebrowski

Kursanta =)

Witam, chciałabym napisać, że szkoła jazdy Speed Adam Żebrowski i Marcin Kossakowski. Jest to najlepsza szkoła w Ostrołęce i okolicy. Nikt nie potrafi tak prowadzić wykładów jak właściciele. Pomimo to posiadają najlepsza ekipę w mieście. Czyli instruktorów. Z uśmiechem na twarzy mogę stwierdzić że Oni należą do Nalepszych. I to oni są najlepsi. Robią to z pasją. Pozdrawiam. I z miłą chęcią przyjdę na kolejne kategorie. :) Naj... O czymś to świadczy trzeba zasłużyć na takie słowo ... Nie każda szkoła jazdy na to zasługuje uwierzcie mi :) pozdrawiam Was SPEED :)

Zostaw opinię o Speed Adam Żebrowski - Ostrołęka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speed Adam Żebrowski