Opinie o OES Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Szczepanik w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OES Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Szczepanik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OES Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Szczepanik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OES Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Szczepanik w Kraków

Wojtech

Kolejny dupowłaz szefuncia złodzieja pewnie z polecenia mu tak słodzi.Ogarnij sie człowieku.

Nieważne
@Wojtech

Po co od razu taki hejt? Tak Cię boli, że ktoś jest zadowolony? Pracuję tam pół roku i jest ok, a ty???

Pracownica

Napisze tak. pracuje w Oes i jest dobrze. Zawszę chętnie idę do pracy. Pracują tam fajni ludzie i nie ma nerwowych sytuacji. Każdy wie czym ma się zająć i pilnuje swojej działki. A jak byłam kiedyś w potrzebie żeby mnie ktoś zastąpił to tez nie było problemu. Zawsze kasa jest na czas i zgodna z umową. Także naprawdę nie ma się do czego przyczepić. A to że szef jest wymagający no cóż jak płaci to wymaga

Hahaha
@Pracownica

Hahaha

MIRON

Pracowałem w Oesie i miło wspominam ten okres. Bardzo fajni ludzie tam pracują. Mają pasję do motoryzacji. A do tego jest tam super atmosfera. Kasa tez przyzwoita. gdyby nie to że wyjechałem do innego miasta pewnie bym tam jeszcze pracował. Pozdrawiam wszystkich z Oes

MISIEK

Oes jest ok. Jestem pracownikiem tej firmy i nie można właścicielowi nic zarzucić. Owszem wymaga dużo ale jest słowny i dobrze się w tej firmie pracuje. Atmosfera jest fajna i zawsze można się dogadać z szefem jeżeli potrzebuje dzień urlopu lub coś załatwić w czasie pracy. Kasa tez jest ok

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie OES Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Szczepanik na stanowisko INSTRUKTOR KAT.B? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Robso

Pracuje w Oesie już ponad rok. I jestem zadowolony. Prowadzę jazdy i szkole kursantów. Mają dobre samochody i sprzęt. Wszystko dobrze zorganizowane także nie ma zamieszania z terminami kursów. Kasa zawsze na czas. No i można dogadać się z szefem.

Pracuje w Oes już jakiś czas i jestem zadowolony. Atmosfera jest ok. Robie swoje i nie interesuje mnie gierki pracownicze. Realizuje zadania które są dla mnie przewidziane i jest ok. Kasa tez jest ok także nie mogę nic zarzucić

Wiki

Niestety osoby, którym nie powiodło się w firmie teraz muszą odegrać się i piszą bzdury.

Aki
@Wiki

Ewidentnie działa tu jakiś troll lub trolle.

PatkaMans

a o co konkretnie chodzi??? Ja pracuję tam od niedawna i jest ok, nie spotkała mnie żadna dziwna sytuacja?

Barbara

Jak na chwilę obecną nie mam nic do zarzucenia. Współpraca jest fajna, wszystko jest ok.

wiercik
@Barbara

Dokłądnie. mam tak samo. :)

Franciszek

Jestem zadowolony z tego jak kiedyś tam pracowało się. Rozważam powrót, może się uda. :)

Krakowianka

Polecam. Bardzo dobre warunki, nie ma się do czego przyczepić.

Jestem bardzo zadowolona z czasu jaki spędziłam pracując w OES. Profesjonalne i kulturalne podejście, i na szczęście, wyrozumiali ludzie. Nie wiem skąd w niektórych aż tyle jadu, może nie kojarzę kogoś, ale jak dla mnie praca tam była świetnym doświadczeniem

Bunia
@Anna

Popieram w pełni. Złego zdania nie powiem. Jak się tylko chce, praca bardzo rozwija poprzez zmiany w przepisach, a co za tym idzie samodoszkalanie się. Uczy także samodzielności. Wiele wyniosłam i wiele się nauczyłam. Dzięki temu wiele zyskałam. Ludzie ok, przede wszystkim normalni i bez problemu z szefostwem można się dogadać. A ci co narzekają, narzekać będą wszędzie. Hejt teraz jest bardzo modny.

@Bunia

Niestety, hejty lecą teraz na wszystko, skąd w ludziach tyle gniewu, to nie rozumiem. Jakoś dawniej tego nie było. Ale to już inna kwestia i temat na całkiem inną dyskusję.Tu jeszcze raz napiszę, tego problemu nie miałam i to wielki plus :) Jeszcze co do samodoszkalania się - fakt, to niezwykle istotne i sama tego doświadczyłam, co prawda w innej dziedzinie niż praca. Wystarczy, że człowiek na jakiś czas odpuści sobie i już są braki, a stąd później łatwo do problemów.

Polecam pracę w firmie OES! Pracowałam ponad 4 lata. Atmosfera bardzo w porządku. Nigdy nie miałam tak ludzkiego szefa. Z każdym problemem można było się do Niego udać i zawsze liczyć na cenną poradę. Wystarczyło być szczerym, a szef odpłacał tym samym. Jeśli ktoś był nie w porządku...to nie dziwię się, iż zaczyna krytykować. Lojalność naprawdę popłaca. Wypłata zawsze, ale to zawsze na czas. Samochód do dyspozycji instruktora, przypisany jednej konkretnej osobie. No i niesamowity rozwój. Jest to szef pełen pomysłów. Stara się rozwijać i podnosić kwalifikacje każdego pracownika, chętnego pracownika. Szczerze polecam! Obym jeszcze kiedyś trafiła na pracodawcę o takim charakterze i sercu na dłoni =)

nikt wazny
@:)

To czemu już tam nie pracujesz jak tak było świetnie??

@nikt wazny

Ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. W zyciu jest dużo sytuacji losowych niezależnych od nas.

Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia. Praca jak praca, trzeba się przykładać ale przynajmniej wszystko mam na czysto i tak jak powinno być. Począwszy od wypłaty na atmosferze i ludziach skończywszy jest jak najbardziej ok. Nie mam w planach zmiany miejsca pracy bo po prostu jest w porządku, a patrząc na współczesny rynek to ciężko o takie miejsce.

RobertP
@Michał

dokładnie, popieram w 100%

Aleksander

Czy szukają może teraz pracowników? Kiedyś nawet robiłem tam prawko :)

Link
@Aleksander

Przeglądaj ogłoszenia jest ciągła rotacja pracowników.

koza
@Link

Jak wszędzie teraz. Takie czasy..... tacy ludzie do pracy .....Więcej miejsc prac y na rynku pracy niż osób, którym naprawdę chce się pracować.

Imc

Nie warto....

nawrocki
@Aleksander

Teraz wsędzie szukają, jak wcześniej narzekano, że jest za dużo osób chętnych do pracy, tak teraz jest ich za mało. zapytaj. chyba tak łatwiej. spoko możesz u nich szukać

JArosz
@nawrocki

Dlaczego nie warto??? Ja z doświadczenia wiem, ze próbować warto, a tam nie jest źle, to co, lepiej szukać roboty gdzie wypłatę dopiero dostaje się po wizycie u prawnnika i przedsądownym wezwaniu do zapłaty???

@JArosz

w oesie zawsze wypłaty byly na czas. pamiętam kiedyś jak rozmawiałem z kumplem to dziwił się, że u mnie przelewy są regularnie, a on ma czsami nawet ponad 2 tyg opóżnienia...

Tani
@Michał

Ja się pytam jakie przelewy? Jak szef kase daje ale w kopercie!

Tadeusz

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że robota jest ok. zero nieprzyjemności czy problemów. pracowałem jakiś czas i nawet w rozmowach nie wychodziły jakieś dziwne akcje, więc nie wiem skąd takie opinie, aż jestem zdziwiony

nick

Szeregi przewietrzone, nadeszła nowa wataha.

Ajo
@nick

Czyli wyrzucono wszystkich instruktorów i pracowników biur??

byly
@Ajo

Po prostu wszyscy najlepsi instruktorzy sami odeszli bo dostali lepsza propozycje pracy.

harus
@Ajo

Popieram fakt z tymi umowami. Bardzo slabe. Pracowałem ponad 5 lat. Wyplaty na czas, atmosfera ok, ale umowy śmieciowe, wysokość wyplaty nieadekwatna do zagrożenia w ruchu drogowym w Krakowie. Pracuje sie od 7-21. Plus weekendy. Co innego masz napisanego na umowie a co innego pod stołem. Ciężko cokolwiek wywalczyć bo szef tylko obiecuje gruszki na wierzbie. A jak juz wywalczysz umowę o prace to sam musisz pokryć koszty badan lekarskich itd. Chyba nie tak to powinno wyglądać.

Była
@byly

Najlepsze pracownice biur również odeszły..,

agnes
@Była

Szkoda. Bo byla naprawde super ekipa. (usunięte przez administratora)Firme tworzą przede wszystkim ludzie!

mati

(usunięte przez administratora) mają podpisane lojalnościówki a to zobowiązuje

robiłem kiedyś tam prawko, później kurs na instruktora, pracowałem w dwóch ośrodkach i wróciłem do oes. świetni ludzie, wszystko jest jasne, czarno na białym i tego ludzie się trzymają, a jak pojawia się jakiś prywatny problem to zawsze można się dogadać z szefostwem. Zero problemów z wypłatami. Jak dla mnie spoko atmofera, jeżeli ktoś ma smykałkę to będzie mu się dobrze pracowało

Bartosz

Współpraca układała się w porządku, nie ma sensu mówić o wielkich miłościach ale było ok, bez problemów, nawet z wyrozumiałością. Wszystko zakończyło się ze względu na założenie przeze mnie dg. Pracowałem dwa lata.

Zostaw merytoryczną opinię o OES Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Szczepanik - Kraków

• Jak się pracuje w OES Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Szczepanik?

Zobacz opinie na temat firmy OES Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Szczepanik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OES Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Szczepanik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OES Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Szczepanik
2.7/5 Na podstawie 165 ocen.
  • ul. Wrocławska 48
    30-011 Kraków