Jedynka Ośrodek Szkolenia Kierowców Wenancjusz Dubel

Kępice

Opinie o Jedynka Ośrodek Szkolenia Kierowców Wenancjusz Dubel

Krzysiek

Wspaniale prowadzone zajęcia . Człowiek idąc na egzamin nie ma tak dużo stresu w sobie bo bardziej sie stresujemy gdy mamy jazdę z panem Dublem :) Bardzo mili z duza dawka humoru . Przygotowanie kursanka 10/10

Wenancjusz

Masakra tego człowieka powinien zbadac psychiatra!!! nie nadaje sie do wspołpracy z ludzmi. Kursanci wytaczają mu sprawy sądowe rezygnuja z kursu sa zestresowani zniesmaczeni ten Dubel to istny psychol!! moze dlatego za czeka go eksmisja z mieszkania naciąga ludzi na kurs masakra!!!

Zostaw opinię o Jedynka Ośrodek Szkolenia Kierowców Wenancjusz Dubel - Kępice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jedynka Ośrodek Szkolenia Kierowców Wenancjusz Dubel