Opinie o Tomasz Lipiarz F.h.u.s. Elita w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Lipiarz F.h.u.s. Elita. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tomasz Lipiarz F.h.u.s. Elita o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Lipiarz F.h.u.s. Elita w Kraków

MW

Najlepsza szkoła w Krakowie. Pan Tomasz najbardziej wymagająca, a za razem najlepszy instruktor!!! W żadnej szkole nie nauczą tego co w eLita. Polecam i zapraszam ;)

Ja Nowy wpis
@MW

te opinie to chyba piszą właściciele OSK Elita w Krakowie

XYZ Nowy wpis

Zawsze mówią: nie idź tam gdzie tanio. Ja poszłam i wyszłam na tym jak wyszłam. 1. Plac manewrowy - w opłakanym stanie, nawierzchnia nierówna, w niektórych miejscach żwir, dziury w asfalcie (łatane w trakcie godzin jazd kursantów); korzystało z niego duuuużo motocykli i samochodów równocześnie z innych szkół - wieczne kolejki, czekanie aż samochód usunie się z trasy motocykla etc) 2. O ustawienie pomiaru prędkości trzeba było się dopraszać, liczniki w wiecznej naprawie 3. Instruktor znikał w przybudówce z której rzekomo oglądał kursanta, zamiast stać przy człowieku, poprawiać technikę, albo spędzał 30 min na fotografowaniu zaplątanego w ogrodzenie jelenia (serio) 4. Informacje o sposobie wykonywania zadań egzaminacyjnych przekazywał niekompletne 5. instruktor nie brał mnie na poważnie, nie przykładał się a pod koniec kursu zdziwiony że człowiek nie umie Ogólnie dużo tego, szkoda strzępić języka. Egzamin zdany po łącznie 10 jazdach doszkalających w innej szkole. Podsumowując: żenada. Edit: moja "ulubiona" sytuacja: instruktor zadzwonił i powiedział, że jedzie na miasto i może nie wrócić punktualnie, zostawi motocykl i mam zacząć jeździć a on przyjedzie 10 min spóźniony, Okazało się że po prostu zapisał sobie na ten czas drugiego kursanta i pojechał z nim na miasto, wrócił dokładnie po 2 godzinach kiedy ja skończyłam moje samodzielne ćwiczenie manewrów. Instruktor: p. Andrzej. nie polecam.

hulka Nowy wpis
@XYZ

1. Plac manewrowy znajduje się na Pachonskiego, i nie, nie ma tam ani dziur ani o tym co mówisz :) ja jeżdżę z Panem Tomaszem i nigy na nic nie czekaliśmy, jest kilka lukow a motocykle maja swoje pachołki i wcale nie przeszkadzają. Chyba ktoś się pomylił jeśli chodzi o szkole jazdy :) 2. W moim przypadku nic a nic nie było w naprawie, wszystko hula a dla szkoły eLita, co widać i czuć, bezpieczeństwo i wiedza są najważniejsze. 3. Jelenie ? w centrum Krakowa ? haha ciekawe . O dziwo instruktorzy patrzą jak robisz luk... Może byłaś złe nastawiona do całego szkolenia i się i tak dalej. Ja się przeniosłam z innej szkoły do eLita i szczerze mówiąc jestem od a do z zadowolona. Nie jeżdżę tylko z Panem Tomaszem ale i z Andrzejem i czasem Panem Robertem. Każdy ma cenne info, super uczy i do tego w mega fajnej atmosferze. Po 12 godzinach czuje ze jestem gotowa na egzamin a jeszcze ich sporo zostało :p

Sylwia Nowy wpis

Nie szuka ten pan nowego instruktora? Mąż przeszedł na policyjną emeryturę i szuka zajęcia. Znalazłam nawet wyniki kontroli w OSK, a ofert pracy żadnej!

Karol

Jaką firma ma wizje ? Czy stałe się rozwija ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Tomasz Lipiarz F.h.u.s. Elita? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Pan Tomasz złoty człowiek. Najlepsza i najbardziej pozytywna osoba w firmie ELITA. Instruktor jedyny w swoim rodzaju. Dobrze, że istnieją jeszcze szkoły, w których uczą od podstaw sami profesjonaliści, a takim właśnie instruktorem jest Pan Tomasz :) Polecam i pozdrawiam całą szkołę ;)

Super szkoła, normalne ceny, mogę polecić każdemu ( szczególnie Pana Tomka). Zdałam z kolegą za 1 razem. Najlepsi w Krakowie. Lubię atmosferę w Tomasz Lipiarz F.h.u.s. Elita za: Super podejście do kursanta...

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Lipiarz F.h.u.s. Elita - Kraków

Tomasz Lipiarz F.h.u.s. Elita
  • Antoniego Fertnera 1 lok. 55