Dażar S.C. Ośrodek Szkolenia Kierowców R. Dawidowicz R. Żarska

Świebodzin

Opinie o Dażar S.C. Ośrodek Szkolenia Kierowców R. Dawidowicz R. Żarska

Marta

Super!!! :) Zdałam bez problemu. Wielkie dzięki Panie Piotrze za pomoc, za nasze lekcje, za pana rady - wszystko wzięłam sobie do serca i proszę!! Zdałam :) Jestem taka szczęśliwa jakby w lotka wygrała.

Katarzyna

Polecam. OSK spełniło moje oczekiwania pod każdym względem. Miła atmosfera w czasie, jazdy, doskonały stan techniczny auta, dobre przygotowanie egzaminatora, który całkowicie oddał się lekcji, a nie swoim sprawom. Bardzo podobało mi się takie podejście. No i efekt jest taki, że zdałam :)

?

Znakomita szkoła, bardzo mili instruktorzy, a ceny bardzo konkurencyjne do innych szkół.

Zostaw opinię o Dażar S.C. Ośrodek Szkolenia Kierowców R. Dawidowicz R. Żarska - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dażar S.C. Ośrodek Szkolenia Kierowców R. Dawidowicz R. Żarska