Auto-Szkoła Adrian Szpiech

Katowice

Opinie o Auto-Szkoła Adrian Szpiech

grawit

Lipa, lipa, lipa ! NIE POLECAM SZKOŁY ! ! UMAWIA SIĘ NA JAZDY KAT. A, A PÓŹNIEJ DZWONI I ODWOŁUJE, BO NIBY DESZCZ MA PADAĆ...WEŹCIE GO STĄD PROSZĘ...

pablo689

ta firma chyba sie z czymś pomyliła prawo jazdy robione sa w tej firmie ROK jak nie wiecej. ! serdecznie nie polecam właściciel niesłowny, umawia sie na godziny po czym nie odbiera telefonu ! OSTRZEGAM NIE ZAPISYWAC SIE BO TO BYL MOJ NAJGORSZY BŁĄD W ŻYCIU !

Zostaw opinię o Auto-Szkoła Adrian Szpiech - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Szkoła Adrian Szpiech