Opinie o Jankowski Cezariusz Auto-Kursy - Ośrodek Szkolenia Kierowców Kat A B C E w Raszyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jankowski Cezariusz Auto-Kursy - Ośrodek Szkolenia Kierowców Kat A B C E. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jankowski Cezariusz Auto-Kursy - Ośrodek Szkolenia Kierowców Kat A B C E o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jankowski Cezariusz Auto-Kursy - Ośrodek Szkolenia Kierowców Kat A B C E w Raszyn

OlaU Nowy wpis

Bardzo polecam wszystkim szkołę nauki jazdy u Jankowskich. Bardzo miła atmosfera, a Pan Cezariusz Jankowski bardzo rzeczowy, profesjonalny i pomocny. Czuje się bardzo dobrze przygotowana do egzaminu.

Patryk80

Zdecydowanie odradzam wszystkim kandydatom na kierowców pobierania nauki w szkole podstawowej w Raszynie. Sam przechodziłem tam kurs i w trakcie 30 godzin jazdy niczego Pan Jacek mnie nie nauczył. Nieustannie bał sie o swój samochód i ciągle powtarzał żeby mu tylko sprzęgła nie przepalic i t.p. W trakcie jazdy o wszystkim zagadywał tylko nie o samym jeżdżeniu. Skutkiem tego było to, że po ukończeniu kursu wykupywałem w innej szkole godziny po 40zł (było ich chyba ze 20) i tam profesjonalni instruktorzy nauczyli mnie 3 razy szybciej i skuteczniej jeździć. Gdybym miał zapisywać się jeszcze raz to nawet za dopłatą dla mnie, nie wybrałbym tej szkoły. Odniosłem wrażenie, że celowo ten facet uczy tak żeby nie nauczyć bo przy ostatniej godzinie jazdy wmawiał mi, że nie zdam na pewno egzaminu i żebym wykupił sobie dodatkowe godziny u niego. Uwierzcie mi- strata pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jankowski Cezariusz Auto-Kursy - Ośrodek Szkolenia Kierowców Kat A B C E - Raszyn

Jankowski Cezariusz Auto-Kursy - Ośrodek Szkolenia Kierowców Kat A B C E
  • Żeromskiego 1