Auto-Kurs Szkolenie Kierowców

Opinie o Auto-Kurs Szkolenie Kierowców

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Auto-Kurs Szkolenie Kierowców? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Auto-Kurs

Dziękujemy za krypto-reklamę. Niestety ani w 2016, ani w 2017 r. żadna Aneta nie rezygnowała z naszego kursu. Prosimy iść ściemniać gdzieś indziej :*

Autolejman
@Auto-Kurs 20.09.2017 01:30

Doskonale widzimy, która Pani pisała tę odpowiedź :) Autokurs każe płacić za opuszczone godziny, ponieważ trzeba zapłacić instruktorom. Mam drobne pytanie. TO ZA CO PŁACIMY W OGÓLNEJ CENIE KURSU? ZA POWIETRZE CHŁODZONE KLIMATYZACJĄ? Serdecznie nie pozdrawiam.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Auto-Kurs Szkolenie Kierowców? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

ANETA

NAJLEPSZA SZKOŁA NAUKI JAZDY TO "OGRYZEK CÓRKA" !!!TAM POCZUŁAM JAK JAZDA SAMOCHODEM STAJE SIĘ PASJĄ.POLUBIŁAM JEŹDZIĆ!!!WSPANIALI LUDZIE,UCZCIWI,Z SERCA DOBRZY I POMOCNI. W INNEJ SZKOLE NICZEGO MNIE NIE NAUCZYLI OPRÓCZ STRESU SZARPANIA KIEROWNICĄ I SZARPANIA GAŁKĄ OD BIEGÓW .ZMASAKROWANA I WYCIEŃCZONA WYSIADAŁAM.A PRZECIEŻ JAZDA POWINNA BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ !NICZEGO MNIE NIE NAUCZYLI.JUŻ TAM NIE WRÓCIŁAM TYLKO POSZŁAM DO "OGRYZEK CÓRKA" I DZIĘKUJĘ BOGU,ŻE TAM TRAFIŁAM BO POKOCHAŁAM JAZDĘ SAMOCHODEM. SZCZERZE POLECAM TĄ SZKOŁĘ!!!!!!!!!!!!!!!

Angelika

Wszystko super, polecam świetna szkoła jazdy.

Zostaw opinię o Auto-Kurs Szkolenie Kierowców - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Kurs Szkolenie Kierowców