Opinie o Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Kurs M. Kociara J. Taraszka sp.j. w Tarnów

Wojtek Nowy wpis

@kursant co masz na myśli?

Kursant Nowy wpis
Kandydat

Wszystko dobrze, tylko nerwowość jednego instruktora trochę mnie przeraża

Adam Nowy wpis

Bardzo dobre opinie ma ośrodek, kto pracuje to wie, że jest dobrze i tyle

X Nowy wpis

Nic nie wiem jestem zielony ale huta daje

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Auto-Kurs Szkolenie Kierowców? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Auto-Kurs

Dziękujemy za krypto-reklamę. Niestety ani w 2016, ani w 2017 r. żadna Aneta nie rezygnowała z naszego kursu. Prosimy iść ściemniać gdzieś indziej :*

Autolejman
@Auto-Kurs

Doskonale widzimy, która Pani pisała tę odpowiedź :) Autokurs każe płacić za opuszczone godziny, ponieważ trzeba zapłacić instruktorom. Mam drobne pytanie. TO ZA CO PŁACIMY W OGÓLNEJ CENIE KURSU? ZA POWIETRZE CHŁODZONE KLIMATYZACJĄ? Serdecznie nie pozdrawiam.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Auto-Kurs Szkolenie Kierowców? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

ANETA

NAJLEPSZA SZKOŁA NAUKI JAZDY TO "OGRYZEK CÓRKA" !!!TAM POCZUŁAM JAK JAZDA SAMOCHODEM STAJE SIĘ PASJĄ.POLUBIŁAM JEŹDZIĆ!!!WSPANIALI LUDZIE,UCZCIWI,Z SERCA DOBRZY I POMOCNI. W INNEJ SZKOLE NICZEGO MNIE NIE NAUCZYLI OPRÓCZ STRESU SZARPANIA KIEROWNICĄ I SZARPANIA GAŁKĄ OD BIEGÓW .ZMASAKROWANA I WYCIEŃCZONA WYSIADAŁAM.A PRZECIEŻ JAZDA POWINNA BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ !NICZEGO MNIE NIE NAUCZYLI.JUŻ TAM NIE WRÓCIŁAM TYLKO POSZŁAM DO "OGRYZEK CÓRKA" I DZIĘKUJĘ BOGU,ŻE TAM TRAFIŁAM BO POKOCHAŁAM JAZDĘ SAMOCHODEM. SZCZERZE POLECAM TĄ SZKOŁĘ!!!!!!!!!!!!!!!

Angelika

Wszystko super, polecam świetna szkoła jazdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Kurs M. Kociara J. Taraszka sp.j. - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Kurs M. Kociara J. Taraszka sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowy Świat 26 lok. 2
    33-100 Tarnów
  • NIP: 8733254752 REGON: 361132667 KRS: 0000549837
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Kurs M. Kociara J. Taraszka sp.j.