Atc S.C. Wojciech Kaczmarek Irena Kaczmarek Daniel Kaczmarek Akademia Kierowców

Poznań

Opinie o Atc S.C. Wojciech Kaczmarek Irena Kaczmarek Daniel Kaczmarek Akademia Kierowców

gostyń

Sam nie pracowałem ale opinie rzeczywiście nie są najlepsze.I to od ludzi którzy tam pracują i to jest ciekawe że sobie nie poprawią

powiem

Serdecznie NIE polecam!! Pod każdym względem odradzam! Jeśli chcesz godnej pracy za odpowiednie pieniądze to NIE jest firma dla Ciebie. Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie. Na mieście również nie najlepsza reputacja. Uwaga na swoje umowy oraz terminowośc wypłat wynagrodzeń oraz innych świadczeń o ile wogóle są.

Zostaw opinię o Atc S.C. Wojciech Kaczmarek Irena Kaczmarek Daniel Kaczmarek Akademia Kierowców - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atc S.C. Wojciech Kaczmarek Irena Kaczmarek Daniel Kaczmarek Akademia Kierowców