Hołołub Czesław Ośrodek Szkolenia Kierowców

Zielona góra

Opinie o Hołołub Czesław Ośrodek Szkolenia Kierowców

Źoneczka

Ojojojoj;),widzę że dobrze się znamy? mail może żoneczki, ale żoneczka ma synka 18 lat,który robił kurs i ma chyba prawo wyrazić swoją opinię czyż nie?pozdrawiamy z wyrazami szacunku hihi

Alex

Fakt na pierwszą jazdę musiałem trochę zaczekać ale dalej było już tylko lepiej w ciągu 5 dodatkowych godzin nauczyłem się więcej niż w poprzedniej szkole przez 30 godzin.Super polecam

Drive328@tlen.pl

Jak dla mnie rewelacja instruktor poświęcił mi 100procent przeznaczonego dla mnie czasu,bardzo dużo nauczyłem się i z pewnością polecam szkołę innym,przemiła obsługa i pełna kultura:)

Ula
@Drive328@tlen.pl 23.10.2015, 17:26

Ocena wystawiona przez drive328@tlen.pl to jakaś pomyłka. Przecież to mail żony właściciela szkoły- Barbary. Może żoneczka zmieniła płeć, że wystawia ocenę jako mężczyzna. Wcześniej prowadziła szkołę nauki jazdy Drive, mail został widzę. Tyle w temacie.

KURSANT

CZY KTOŚ MNIE OŚWIECI JAK TO JEST że zapłaciłem za 40 godzin jazdy a jeżdziłem tylko 20 po czym WYSŁANO MNIE NA EZAMIN już 2 razy nie zdałem CZY TO NORMALNA PRAKTYKA W TEJ SZKOLE JAZDY ?

kursant

włściciel osk ma myślenie dawnego PRL wydaje mu się że to on jest najważniejszy a nie kuranci najważniejsze żeby zapłacić za kurs a potem nie można umówić terminu mam wrażenie że to ja mam dostosować czas jazdy dogodny dla pana hołołuba a nie on do mojego my kursanci pracujemy ,wręcz miałem wrazenie że to ja mam czekać na łaskę aż raczy mi dać godziny jazdy a to ja płacę swoje pieniądze niekompetencja pani Magdy w biurze w Sulechowie jest bardzo irytująca ,często zamknięte w godzinach pracy biura ,nachodziłem się jak głupi za tym szkoleniem za terminami mam niesmak żałuję że nie zdecydowałem się na inną szkołę jazdy-a pan właściciel lepiej niech zacznie się interesować swoją szkołą a nie UM w Sulechowie bo w dobrą stronę to nie idzie takich jak ja kursantów zniesmaczonych jest więcej.ŻENADA

Zostaw opinię o Hołołub Czesław Ośrodek Szkolenia Kierowców - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hołołub Czesław Ośrodek Szkolenia Kierowców