Gen Med Sp.j. Laboratorium Diagnostyki Molekularnej J. Świerczyński

Poznań

Opinie o Gen Med Sp.j. Laboratorium Diagnostyki Molekularnej J. Świerczyński

Gosia

Naprawdę porządna firma, praca wyjątkowo ciekawa i odpowiedzialna, szefowie - OK. Polecam.

JS

Byłem tylko stażystą ale zdecydowanie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Pełen profesjonalizm. Super atmosfera i ciekawa praca. Mam nadzieję po studiach dołączyć do zespołu.

Karolina

Porządna firma, porządne szefostwo, fajni współpracownicy, wyjątkowo ciekawa praca dla biologa. Polecam.

Karolina

Firma zdecydowanie na poziomie, lider w swojej branży. Zarobki jak i wszystkie inne aspekty pracy zdecydowanie powyżej średniej w branży. Mogę spokojnie polecic tę firmę.

Zostaw opinię o Gen Med Sp.j. Laboratorium Diagnostyki Molekularnej J. Świerczyński - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gen Med Sp.j. Laboratorium Diagnostyki Molekularnej J. Świerczyński