Opinie o Eprus-B Wyposażenie Aptek w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Eprus-B Wyposażenie Aptek, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eprus-B Wyposażenie Aptek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eprus-B Wyposażenie Aptek w Bielsko-biała

Rafał Nowy wpis

Myślę, że dobrze wam w firmie i dlatego przestaliście korzystać z możliwości wystawiania opinii o pracy?

SJ Nowy wpis

Firma rodzinna, niech każdy sam sobie odpowie co to znaczy i czy mu to odpowiada. Pracownicy wystraszeni a atmosfera słaba. Nie wiem jak zarobki ale to jakiś kogucik z paroosobową załogą. Na staż może i ok, na stałe raczej nie.

zainteresowany Nowy wpis

Dzieki Szymon za opinie. Wezme to pod uwagę wysyłając CV.

JJ

Firma ciekawa, jednak praca w niej nudna, bez jakichkolwiek mozliwości rozwoju (swoich własnych oczywiście, w sensie kariery). Właściciele bardzo skonfliktowani i nie do końca można się z nimi dogadać. Plus to płaca na czas - z tym nigdy nie było problemów. Brak szkoleń, kursów, słabe umowy, brak "socjalki", biurokracja.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Eprus-B Wyposażenie Aptek - Bielsko-biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eprus-B Wyposażenie Aptek
0/5 Na podstawie 0 ocen.