Eprus-B Wyposażenie Aptek

Bielsko-biała

Opinie o Eprus-B Wyposażenie Aptek

farmacja

12 lipca Sąd Okręgowy w Warszawie udzielił zabezpieczenia roszczeń firmy Gako przeciwko spółce Eprus, która wg uzasadnienia Sądu - miała naruszyć prawa własności przemysłowej wprowadzając do sprzedaży pojemniki z pokrywką uszczelniającą do wytwarzania leków recepturowych. Oznacza to, że potencjalnie każdy kto wprowadza na rynek pojemniki EPRUS może naruszać prawa wyłączne firmy GAKO International GmbH.

SJ

Firma rodzinna, niech każdy sam sobie odpowie co to znaczy i czy mu to odpowiada. Pracownicy wystraszeni a atmosfera słaba. Nie wiem jak zarobki ale to jakiś kogucik z paroosobową załogą. Na staż może i ok, na stałe raczej nie.

zainteresowany

Dzieki Szymon za opinie. Wezme to pod uwagę wysyłając CV.

JJ

Firma ciekawa, jednak praca w niej nudna, bez jakichkolwiek mozliwości rozwoju (swoich własnych oczywiście, w sensie kariery). Właściciele bardzo skonfliktowani i nie do końca można się z nimi dogadać. Plus to płaca na czas - z tym nigdy nie było problemów. Brak szkoleń, kursów, słabe umowy, brak "socjalki", biurokracja.

Zostaw opinię o Eprus-B Wyposażenie Aptek - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eprus-B Wyposażenie Aptek