Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Botus

Lubzina

Opinie o Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Botus

P.

Kompletnie nie rozumiem ludzi którzy potrafią tylko narzekać i bezpodstawnie oczerniać. Widać to po komentarzach ,,firma jedna z wielu,, , ,,podejrzewam ze jest to firma...,, itd. Wyssane z palca bzdury! Jestem jedną z pierwszych osób które dzięki firmie Botus wyjechały do pracy w Norwegii wiec uważam ze to właśnie ja i wielu moich znajomych może cokolwiek wypowiedzieć się w tym temacie. Nigdy nie dostałbym tak dobrej pracy w NO gdyby nie firma Botus, dzięki Nim właśnie mogłem zacząć tutaj nowe życie. Jeśli ktoś nie chce podążyć w tym kierunku nikt nie poda mu wszystkiego na tacy! Potrzebne jest zaangażowanie w to co chce się osiągnąć a niektórym tego brak! Firma naprawdę godna polecenia.

Pracy brak

Nawet ich strona w formule ''Oferty pracy'' odrazy przekierowuje Cię na Drogie Szkolenia ...i nic poza tym ta firma nie ma do za oferowaniu

Tylko kursy .

Przecież ta firma to jedna z wielu która bazuje na drogi kursach Norweskich ..które w Norwegi można zrobić za połowę taniej ..i nic więcej ...a nawet można korzystać z Polskich UDT.

Zawiedziony

olewają ludzi, trudno otrzymać od nich odpowiedź na konkretne pytania, do tej pory tylko zbywają.

Złudne nadzieje .

Kiedyś wpadło w oczy ich ogłoszenie na Norwegię . Działam na rynku Norweskim podejrzewam ze jest to firma która organizuje za ciężkie pieniądze niby Norweskie szkolenia ...Nic poza tym ...Próbując złapać Jeleni niby ofertami do praco w tym kraju. Ale taki firm jak ta Polskim rynku na robiło się

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Botus - Lubzina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Botus