Legocki Stanisław Terapia Manualna

Gliwice

Opinie o Legocki Stanisław Terapia Manualna

kursant

jest na prawdę mocny. Wszystko oparte na wiedzy a nie ideologiach. jesli czegoś nie wie mówi to wprost nie mądrzy się jak większość w tej branży. aczkolwiek ciężko go zagiąć.

pacjent

tzreba wystawic opinie jako pacjent rewelacja pełna diagnoza zgodna w moim przypadku w 98 procentach ,a wydawało by sie ze to tylko człowiek a tutaj niespodzianka,jezeli idzie o terapie manualna i recha mysle ze to pierwsza 10 w polsce,nie ma tematu na ktory p (usunięte przez administratora)nie potrafiłby odpowiedziec, wyczucie,mobilizacja bez bolu,a po wyjsciu czułem sie zupełnie nowy nie tak sfatygowany,do tego uduchowiony i bardzo dobry jako psycholog,siwetne podjescie do pacjeta,fachowosc,dobra cena,lata praktyki plus własna metoda sprawaja ze P.Legocki to człowiek instytucja,miałem problemy z kolanem i kręgosłupem i tutaj ból został zażegnany a problem rozwiązany :) naprawdę polecam i dziękuje Bogu że pan jest :)

gość

polecam polecam polecam !! same plusy

kursant

Najlepszy kurs na jaki kiedykolwiek byłem.pan legocki starannie tłumaczy oraz pokaźuje najlepsze techniki terapii.kladzie nacisk na solidne wywiad i badanie kliniczne ciągle wpowadza nowości.uczy to źe bez badania nie dotykaj pacjenta.do tego wszystkiego jest człowiekiem.

fizjo

rzetelnie prowadzony kurs. polecam

Zostaw opinię o Legocki Stanisław Terapia Manualna - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Legocki Stanisław Terapia Manualna