Górski Marian Usługi Szkoleniowe

Opinie o Górski Marian Usługi Szkoleniowe

jaro

100% racji

Dawid

Kiedys ten pan robił u nas w firmie szkolenie bhp.zero pojecie. klepac paragrafy z kodeksu pracy każdy potrafi. zero profesjonalizmu totalna hała. Oby jak najmniej takich profesjonalistów. Zgadzam sie z przedmówcamia pierwsze wrażenie gościu ma ele potem im dalej w las słoma z butów wystaje.

edek

[usunięte przez moderatora] sam niewirzy pewnie w to co mówi i głubi się w tych swojich ściemach. a ludzie naiwni mu wierza. Ale to ich sprawa.

as

[usunięte przez moderatora]n to bajkopiszarz. Dużo mówi a mało robi. Leje wode na każym kroku aż dziw bieże ze go jeszcze trzymaja w urzedzie miasta i gminy [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Górski Marian Usługi Szkoleniowe - Stare Bielice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górski Marian Usługi Szkoleniowe