Opinie o Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.

Miron

Macie jakiś powód, że od miesięcy nikt nie pisze na forum? Chciałbym spróbować pracy w firmie i liczę, że podpowiecie mi coś. Czy atmosfera jest w dalszym ciągu fajna?

Julita

@stan masz jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.? Większość opinii jest pozytywna, ale może masz jakieś konkretne przykłady przeczące tym opiniom? Warto podzielić się konkretami, które mogą być pomocne dla osób zainteresowanych pracą w Chorzowie.

zainteresowany

Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska specjalisty ds. przygotowania produkcji, czy na podane stanowisko ma szansę dostać się osoba z krótkim, rocznym stażem, czy jednak firma poszukuje doświadczonych pracowników, bo chętnie podjalbym taka pracę, tym bardziej jak czytam o szkoleniach, ale nie wiem czy jest szansa na przynajmniej rozmowę kwalifikacyjną

Zainteresowany

Witam, zauważyłem, że pojawiła się oferta na stanowisko specjalisty ds. przygotowania produkcji, czy może ktoś powiedzieć czy firma szuka kogoś doświadczonego czy osoba z krótkim stażem też ma szanse? Firma ma całkiem dobre opinie i interesowałaby mnie tak apraca

Ciekawski

Witam, czy wie ktoś może czy na stanowisko specjalisty ds. przygotowania produkcji jest sens składać jeżeli ma się roczne doświadczenie, czy firma poszukuje raczej doświadczonych pracowników? przyznam, że interesuje mnie ta praca, ale nie wiem czy jest szansa się dostać

Ciekawski

Witam, czy na stanowisko specjalisty ds. przygotowania produkcji na szanse osoba z rocznym stażem, czy raczej firma zatrudnia na takie stanowiska doświadczone osoby? Bo interesuje mnie taka praca, a widzę, że większośc opinii jest dobra

Bil

Zarobki są wysokie i zawsze relatywne do indywidualnych kwalifikacji,zaangażowania i efektów pracy.

Alafi

Firma nadzwyczaj atrakcyjna

Jan

Tu many Pomona I dobre zarobki

Ania

Pracownicy są szkoleni w różnych tematach aby mogli się rozwijać.

Anna125

Ja też pracowałam jakiś czas w firmie i nie zgadzam się z tym co napisał "stan". W firmie pracuje się fajnie, są szkolenia organizowane dla pracowników i firma się rozwija w rożnych dziedzinach. Wynagrodzenia na czas są płacone. Czego chcieć więcej? polecam bo fajna firma

stan

widać, że Budoserwis sam sobie te pochlebne opinie pisze a rzeczywistość jest ciemna w tej firmie

martin
@stan 31.03.2016 09:15

"Rzeczywistość jest ciemna w tej firmie"?! hmmmm - pisze to chyba ktoś kto nie zna firmy od "środka". O co chodzi? Jest tyle dobrych opinii od różnych osób i sam też mogę bardzo dużo napisać dobrego o firmie ponieważ bardzo długo w niej pracuję. Polecam pracę w firmie :)

martin
@Maciek 22.04.2016 20:18
Często przejezdzam koło budoserwis i widzę że firma wygląda całkiem calkiem, trawka przystrzyrzona a pod budynkiem cały parking...

Tak, firma dba o swój wizerunek z zewnątrz a także i wewnątrz. I szczerze mówiąc jest bardzo dobrze jeżeli chodzi o pracę.

pan tadeusz

Wszystko w porządku. Polecam.

koloseum

Pewna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Polecam.

proca

Zgadzam się z użytkownikiem Olga. Również polecam pracę w firmie.

olga

Rozwój pracownika w wielu dziedzinach (budownictwo, consulting, remonty urządzeń) daje pełne pole do odnalezienia się w każdym zespole Spółki. Polecam OK.

Nina

Polecam firmę. Pracowałam bardzo długo.

Edi

Jest ok. Firma szkoli, dokształca, pomaga w zdobyciu nowych specjalizacji / kwalifikacji.

kokos

Są tacy co powiedzą uciekaj stąd, Są tez tacy co tak mówili i wrócili. Ogólnie praca stabilna, wypłata zawsze terminowo, można załapać się na różnego rodzaju szkolenia które firma organizuje lub na które wysyła pracowników.

kolezanka

Jako pracownik firmy z czystym sumieniem polecam Budoserwis jako miejsce pracy.

ilona

@Ali dziękuję za odpowiedź.

julia

Pracowałam w firmie jakiś czas temu i wszystko było ok. Polecam.

maja

@Łukasz słusznie zauważyłeś że Budoserwis to firma z renomą. Istnieje na rynku od 27 lat, więc to chyba też o czymś świadczy.

Ali

Do Ilona: Jeżeli chodzi o zarobki to zależy na jakim stanowisku się pracuje. Telefon służbowy i laptop/komputer firma zapewnia. Dla wybranych nawet samochód służbowy :) Firma wysyła także na różne szkolenia i sama szkoli.

maja

Dobra firma posiadająca różne certyfikaty m.in. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej czy ISO. Klienci z którymi firma współpracuje także robią wrażenie. Wymienić należy tutaj m.in. Ministerstwo Skarbu Państwa,Kompania Węglowa,JSW. Zarobki jak na polskie realia również satysfakcjonujące. Ogólnie polecam.

alfa

Wszystko w porządku. Raz jest lepiej raz gorzej jak w każdej firmie. Ogólnie ok.

bobik

Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie byłem pod wrażeniem. Jeszcze nigdy nie odbyłem tak bezstresowej i rzeczowej rozmowy. Obecnie jestem jej pracownikiem i pracuje z fajnymi ludźmi. Prezes z głową na karku, ma gadane i wie jak robić biznes.

bwx

Pracuje od kilku lat w firmie i nie mam powodów do narzekania. Polecam przyszłym pracownikom i pozdrawiam obecnych.

Ali

Pracuje w firmie już ponad 10 lat i nie powiem złego słowa. Polecam jak najbardziej firmę jako pracodawcę.

ania

Podobnie jak użytkownik "gdb" polecam firmę. Duże możliwości rozwoju, różne szkolenia, wypłata płacona na czas, miła atmosfera - to główne zalety pracy w Budoserwis Z.U.H Sp. z o.o.

duck

Polecam firmę Budoserwis.

onn

Firma jest O.K.

gdb

Polecam firmę. Wypłata zawsze na czas. Sporo kursów i szkoleń które pokrywa firma. Można spróbować swoich sił w różnych dziedzinach.

janekt

Tu mam do wyboru w jakim dowolnie zawodzie mi odpowiada w ramach szerokiego profilu firmy.Wiem o potrzebach i w innych zawodach.Polecam.

jarek

Budoserwis to super firma

Seba

Znajoma pracuje w Budoserwisie ok 2 lat, co chwilę firma organizuje kursy i szkolenia ogólnie chwali sobie pracę i zarobki.

Jacek

To na pewno b. dobra firmaDD

Seba

Dla mnie praca w firmie jest zadowalająca. Daje ogromną szansę zdobycia doświadczenia oraz rozwoju. Jak wspomniała "gocha" organizowane są różne szkolenia podnoszące kwalifikacje załogi. Fakt pracy czasami dużo ale to nie PRL żeby płacili za leżenie.

Ilona

Witam, Jestem zainteresowana podjęciem pracy w firmie. Na co może liczyć nowy pracownik ( jakie zarobki, czy firma daje np. służbowy telefon, laptop itp.)?

@Ilona 20.01.2016 17:53

Odpowiedziałam 07.03.2016 r. ogólnie na stronie.

gocha

Polecam firmę jako wiarygodną i rzetelną, Zarząd firmy profesjonalny, organizowane są szkolenia dokształcające i podnoszące kwalifikację pracowników, firma pokrywa również koszty studiów dla pracowników, zarobki bardzo dobre, naprawdę polecam jeśli tylko jesteś ambitnym i chcesz się rozwijać to szczerze polecam.

Po rozmowach kwalifikacyjnych odniosłem bardzo pozytywne wrażenie o firmie. Proponują atrakcyjne zarobki i pytają głównie o moje plany rozwojowe i odkształcenia się oraz związek tych działań z rozwojem firmy.

nox

Witam Ja tez pracowałem kiedyś w firmie i uważam że są fajne warunki pracy, wynagrodzenia zawsze płacone w terminie. Praca jak wszędzie raz więcej raz mniej . Są działy w firmie o różnych specjalnościach m,in. konsulting, zakład remontowy . Można spróbować swoich sił w wielu dziedzinach. Ogólnie uważam że jest ok.

loka10000

Ja też tak uważam jak xyz.W firmie są organizowane różne fajne kursy dla pracowników a poza tym jak ktoś chce się uczyć to szef zawsze umożliwia i pomaga w zdobyciu wiedzy.

loka10000

xyz

Witam Uważam że można się dużo nauczyć oczywiście jeżeli ktoś chce i podchodzi do pracy poważnie. Jeśli ktoś jest osobą pracowitą, podejmuje pracę nie po to, by się obijać, a pracować, to dużo może w firmie zdziałać. Jest fajna atmosfera w pracy.

gornik12

Witam. Przyjmują tam wogóle pracowników fizycznych? Ile dają nowoprzyjętemu, da się zarobić?

Gość

Do antek => nie chcesz mieć mniej godzin!!!! Uwierz mi BUDOSERWIS zadba o to abyś nie miał. Będziesz chodzić do biura na 6:30 albo jeszcze wcześniej i wychodził o 20:00 albo jeszcze później. Płacić płacą za nadgodziny, ale co z tego jak czas pracy zaczyna się coraz bardziej naciągać i wydłużać.

antek

no nie wiem czy ta agencja reklamy i szkoleń jest taka dobra..mam nadzieje, że jednak można się tam coś pouczyć... jeszcze mam pytanie jak to wygląda praca u nich czy jest to normalne zatrudnienie na etat czy jak to wygląda tak naprawde? bo wolałbym mieć jakies 8 godz pracy dziennie tak naprawde a nie mniej.

misiek24

Ależ ci musiała zajść za skórę! A co? zazdro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska?

lech

ali100
@lech 27.08.2014 18:56
Czytałem ich KRS i nie widzę pani Elżbiety L.?Czyżby małpa znalazła wreszcie swoje miejsce w chorzowskim ZOO?...

Cóż za wykwintny i kwiecisty język panie zazdrośniku.

Zostaw opinię o Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.