Opinie o Zatorski Consulting Wojciech Zatorski w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zatorski Consulting Wojciech Zatorski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zatorski Consulting Wojciech Zatorski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zatorski Consulting Wojciech Zatorski w Pszczyna

Administrator Nowy wpis

W Katowice Zatorski Consulting Wojciech Zatorski poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Marta Nowy wpis

Na jakiej zasadzie działają prowizje w firmie?

Zachwycony Nowy wpis

Szukałem w Googlach namiarów na firmę Zatorski i znalazłem przy okazji tę stronę. Ja szukałem namiarów bo jestem zachwycony treścią i formą ich szkoleń. A właściwie jego szkoleń, bo z Tego co wiem to już od dawna nie jest s.c. tylko jednoosobowa działalność. Jestem mega zdziwiony tą opinią kolegi "Słuchacza", bo chcę tą firmę zatrudnić do przeszkolenia całej mojej organizacji. Ja i i z tego co wiem też inni uczestnicy (Małe MBA, sprzedaż Strategiczna) byli zachwyceni, dobrze się bawiliśmy i sporo dało nam do myślenia a też dużo się nauczyliśmy. Ale w sumie to nie jest forum dla szkoleń.

admin

Macie nowe wiadomości na temat pracy w firmie Zatorski Consulting S.C. Wojciech i Bogusława Zatorscy? Jeśli macie doświadczenie z tą firmą, czekamy na komentarze!

słuchacz
@admin

Nie polecam. Specyficzny sposób prowadzenia. Słuchacz może poczuć sie obrażony.

Przesłuchacz Nowy wpis
@słuchacz

Czego konkretnie dotyczy ta opinia? Pracy w firmie Zatorski Consulting? Bo nie rozumiem... Pracownik może poczuć się obrażony?

Firma Zatorski Consulting Wojciech Zatorski w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Sales specialist chemicals. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite