Tomrad Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego

Radom

Opinie o Tomrad Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego

Paweł

Jedna Pani z sekretariatu z tej firmy nawet pod czas szkolenia rozbiła małżeństwo.Teraz ma dzieciaka z tym facetem.A on zostawił żonę dla panienki z tej firmy.Gratulacje dla świetnej kadry pracowniczej.

Mądra

Tylko były pracownik Tomradu wie jakie warunki pracy tam panują. Wcześniejsza oferta była pisana zapewne przez rodzinę bo Tomrad to firma rodzinna;)Nie tylko szef nie szanuje pracowników ale jego rodzina-szefostwo nr 2 również. 7 tysięcy ktoś zarobił?zapewne znajomi i przyjaciele. Zarobki śmieszne pomimo 8-godzinnego systemu pracy bo tylko taki tam panował. Pracownicy nie byli szanowali nigdy. oj z jednym wyjątkiem jak ktoś ambitnie wchodził w tyłek to i był szanowany. Atmosfera fatalna i ja akurat nigdy nie miałam problemu z kontaktem z innymi ludźmi. Nawet największemu wrogowi nie polecam pracy w Tomradzie.

zamazy

Nie zgodzę się ze wcześniejszą opinią. Nikt nie ucieka nie wiem dlaczego ktoś pisze takie bzdury. Może złożył CV i nie spełniał kryteriów mu postawionych. Praca jak każda inna. Wymaga od każdego zaangażowania pewnej wiedzy, komunikatywności i umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji. Co do płacy ciężko jednoznacznie określić, ponieważ są stanowiska pracy np dla przedstawicieli, którzy zarabiają odpowiednio tyle ile wypracują. Ale ktoś ambitny nastawiony na pracę 8 godzin dziennie bez problemu jest w stanie zarobić i 7 tys złotych. Są stanowiska w administracji, które dają stały zarobek w zależności od tego co się robi. Kontakt z szefostwem stoi na wysokim poziomie i nikt nie pozostanie z pytaniem bez odpowiedzi czy pomocy. Ktoś musi być mało kontaktowy jeżeli pisze o fatalnej atmosferze, bo troszkę czasu już tam pracuję i nie mam takich problemów. Pozdrawiam

NIEZNISZCZALNA

nie polecam. Pracownicy sami odchodzą z tej firmy ponieważ atmosfera jest nie do zniesienia.

Zostaw opinię o Tomrad Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomrad Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego