Tarbonus Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia

Radom

Opinie o Tarbonus Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia

Anonim

Szczerze nie polecam. Znam bardzo dobrze firmę. Zarówno w centrali jak i w oddziałach wszędzie panuje mobbing, praca za najniższą krajową, obietnice premii, szkoleń. I kończy się na tym że jedyne na co masz szansę to napić się kawy firmowej za którą nie każą Ci zapłacić. Jeśli uważasz że Twój czas jest cenny, nie chcesz dać się poniżać, chcesz osiągnąć w życiu cokolwiek więcej niż wysłuchiwanie jak beznadziejny jesteś, że jest milion osob na Twoje miejsce i że oddział zamkną przez Ciebie... Nie marnuj czasu. Nie rób sobie tego...

Kasia

Masakra. W Warszawie i Tarnobrzegu masakra. Szefami są psychopaci nie szanujący pracowników. Liczy się tylko wynik i nic poza tym. Dostajesz 1450 złotych a masz latać pod sufitem i strzelać fajerwerkami z tyłka. Na każdym kroku przypomina ci się że nie jesteś niezastąpiony. Prowizja 0,5% brutto tylko od nowego klienta więc co miesiąc kończysz z zawrotnym dodatkiem premiowym w wysokości 12,50. Firma ma problemy wewnętrzne z którymi nie umie sobie poradzić. Nie polecam. Chyba że ktoś naprawdę ma nóż na gardle i nie ma innego wyjścia.

Czy siedziba firmy to komfortowe miejsce pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Tarbonus Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarbonus Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia