Talmed Sp. z o.o.
counter
1 3 11 5 1
ewa

Zdecydowanie nie polecam tej firmy w organizowaniu szkolenia specjalizacyjnego. Brak organizacji, odwoływanie zajęć teoretycznych kilka godzin po fakcie- z powodu choroby wykładowcy. Część wykładowców obiecała przesłać wykłady na emaila lub do firmy, a dalej miały być na serwisie uczestnika. Niestety nie otrzymałyśmy obiecanych przez wykładowców i firmę materiałów, a po zakończeniu zajęć teoretycznych firma zlikwidowała nasze konta. I na tym zakończyła się współpraca z firmą Talmed. Jedynie co się miało zgadzać to regularne przelewy pieniężne z naszej strony na rachunek firmy....

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Anabela
@ewa

potwierdzam...

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewka Nowy wpis
Klient
@ewa

Nie zgadzam się z tym co napisałaś. Sądzę że miałaś problemy z informatyką, obsługą komputera, poczty i posługiwaniem się smartfonem skoro nie potrafiłaś odczytać albo znaleźć materiałów albo byłaś mało socjalna. Poziom wiedzy jest wysoki, materiały też, wymagania też. Jeśli ktoś chce się nauczyć to się nauczy. Ja jestem bardzo zadowolona, profesjonaliści - wykładowcy, atmosfera miła, poziom wysoki, wymagają i prześwietlą każdego jako pedagodzy, czy ktoś się uczy czy nie. Polecam ten ośrodek. Na bieżąco byłam poinformowana indywidualnie o wszystkich zmianach organizacyjnych. Standard europejski usług administracyjnych i wykładowych. Pomoce naukowe, sprzęt, wszystko na poziomie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Antek Nowy wpis

Firma , która ma dobra opinie robi wszystko żeby je utrzymać a poza tym dba o pracowników i klientów, polecam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ewa Nowy wpis
Klient

Miła obsługa administracyjna, informacje o terminach kursów i o zmianach, przesyłane na pocztę, bardzo dobry dostęp telefoniczny, indywidualne podejście do słuchacza. Cena niższa niż w innych firmach szkolących. !!!!! Wykładowczyni miła, kompetentna, słowna, wymagająca ale i wyrozumiała. Był pomiar temperatury, odległości pomiędzy słuchaczami zachowane, sala wietrzona kilka razy w ciągu zajęć, płyn do dezynfekcji rąk dostępny. Automat do kawy. Toalety czyste, dostępne. Pomieszczenia wykładowe ogrzewane, wentylowane. Parking zapewniony. Materiały edukacyjne otrzymałam. Jednocześnie na bieżąco była egzekwowana wiedza, testem. Jak do tej pory super. Polecam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.
 Pytanie

Wiecie czy Talmed S.C. Ośrodek Kształcenia udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
kasm

Przygotowywałam się u nich do dwóch specjalizacji. Wykładowcy bardzo fajni,jeśli ktoś potrzebował jakiś dodatkowych materiałów nie było problemu.Spokojnie każdy kto pod ich okiem uczy się do egzaminu na pewno go zda.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Talmed S.C. Ośrodek Kształcenia. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anii

Polecam Talmed - zdałam specjalizację, wykłady były bardzo ciekawe, wykładowcy bardzo pomagali nam w rozwiązywaniu zadań z egzaminów, staże dopasowane do mojej pracy (A pracuję w dwóch miejscach ). Wszystko co potrzebowałyśmy było zapewnione. Kierownik naszej specjalizacji był z nami cały czas i pomagał z każdym problemem.

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś
zozik

Nie polecam tego ośrodka,bo ma słabe przygotowanie techniczne,organizację i stała dezinformację.

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś
admin

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Talmed S.C. Ośrodek Kształcenia, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Talmed Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Talmed Sp. z o.o.