Opinie o Talmed Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Talmed Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Talmed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Talmed Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Napisali na swojej stronie że w ramach prowadzonych szkoleń poszukujemy do prowadzenia zajęć kadry dydaktycznej. Głównie osoby posiadające tytuł magistra pielęgniarstwa. To nadal jest aktualne bo ktoś pytał o podobną prace ale nie doczekał się odpowiedzi. Byłabym zainteresowana tylko dorywczo na niepełny etat żeby połączyć to z pracą w innej palcówce. Da tak rade?

Zajrzałam sobie na stronę firmy i znalazłam informacje, że szukają ludzi do prowadzenia tych szkoleń i chcą także osoby z magistrem położnictwa. Ja mam właśnie taki tytuł, ale zastanawiam się, jak oferują tam współprace, to jaka jest pensja? Stawka jest godzinowa, czy za konkretne szkolenie jednostkowo?

Talmed Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Asystent/-ka. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

A Nowy wpis

Aktualnie Talmed nie prowadzi rekrutacji na żadne stanowisko.

ewa

Zdecydowanie nie polecam tej firmy w organizowaniu szkolenia specjalizacyjnego. Brak organizacji, odwoływanie zajęć teoretycznych kilka godzin po fakcie- z powodu choroby wykładowcy. Część wykładowców obiecała przesłać wykłady na emaila lub do firmy, a dalej miały być na serwisie uczestnika. Niestety nie otrzymałyśmy obiecanych przez wykładowców i firmę materiałów, a po zakończeniu zajęć teoretycznych firma zlikwidowała nasze konta. I na tym zakończyła się współpraca z firmą Talmed. Jedynie co się miało zgadzać to regularne przelewy pieniężne z naszej strony na rachunek firmy....

Anabela
@ewa

potwierdzam...

Ewka
@ewa

Nie zgadzam się z tym co napisałaś. Sądzę że miałaś problemy z informatyką, obsługą komputera, poczty i posługiwaniem się smartfonem skoro nie potrafiłaś odczytać albo znaleźć materiałów albo byłaś mało socjalna. Poziom wiedzy jest wysoki, materiały też, wymagania też. Jeśli ktoś chce się nauczyć to się nauczy. Ja jestem bardzo zadowolona, profesjonaliści - wykładowcy, atmosfera miła, poziom wysoki, wymagają i prześwietlą każdego jako pedagodzy, czy ktoś się uczy czy nie. Polecam ten ośrodek. Na bieżąco byłam poinformowana indywidualnie o wszystkich zmianach organizacyjnych. Standard europejski usług administracyjnych i wykładowych. Pomoce naukowe, sprzęt, wszystko na poziomie.

Uczennica
@Ewka

Dokładnie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Talmed Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Cześć, zapoznałam się z komentarzami tutaj i widzę, że osoby narzekały na szkolenia, że odwoływane itd. Chciałam spytać, czy po tych wpisach cokolwiek się zmieniło i można liczyć na to, że jak pójdę na takie szkolenie, to wszystko będzie w porządku, w terminie itd.

niemamowa

Kursy specjalistyczne dla pielęgniarek... Nie ma do czego się przyczepić. Prowadzone rzetelnie, wykłady zdalnie, a jeśli nie to z wyprzedzeniem informowane o miejscu odbywania. Miejsce staży i kontakt do prowadzących je, nie mal od razu podawane są do informacji uczesników, w chwili rozpoczęcia kursu. Prowadzący są do dogadania i nie utrudniają uczesnikom. Kursy specjalistyczne w talmedzie bardzo polecam. Co do kursu kwalifikacyjnego, nie mogę tego powiedzieć. O ile wykłady były wykładane zgodnie z harmonogramem, jeśli jakoś był przekładany z wyprzedzeniem o tym informowano uczesnika, to jesli chodzi o staże to nie koniecznie. Staze były podawane (termin i miejsce) tydzień , max dwa tygodnie przed rozpoczęciem, o ile z prowadzącymi staże, którzy pracowali w szpitalu rozumieli, ze uczesniczy pracują, to w innych miejscach nie interesowało ich to. Jeden staż odbywał się w miejscu, gdzie nikt nie pracował z środowiska medycznego, Pani oczekiwała, że uczesnicy będą chodzić w kazdy dzień na staż i zrezygnują z pracy zarobkowej swojej. Egzaminy są przeprowadzone bez problemowo.

Antek

Firma , która ma dobra opinie robi wszystko żeby je utrzymać a poza tym dba o pracowników i klientów, polecam.

Miła obsługa administracyjna, informacje o terminach kursów i o zmianach, przesyłane na pocztę, bardzo dobry dostęp telefoniczny, indywidualne podejście do słuchacza. Cena niższa niż w innych firmach szkolących. !!!!! Wykładowczyni miła, kompetentna, słowna, wymagająca ale i wyrozumiała. Był pomiar temperatury, odległości pomiędzy słuchaczami zachowane, sala wietrzona kilka razy w ciągu zajęć, płyn do dezynfekcji rąk dostępny. Automat do kawy. Toalety czyste, dostępne. Pomieszczenia wykładowe ogrzewane, wentylowane. Parking zapewniony. Materiały edukacyjne otrzymałam. Jednocześnie na bieżąco była egzekwowana wiedza, testem. Jak do tej pory super. Polecam.

kasm

Przygotowywałam się u nich do dwóch specjalizacji. Wykładowcy bardzo fajni,jeśli ktoś potrzebował jakiś dodatkowych materiałów nie było problemu.Spokojnie każdy kto pod ich okiem uczy się do egzaminu na pewno go zda.

anii

Polecam Talmed - zdałam specjalizację, wykłady były bardzo ciekawe, wykładowcy bardzo pomagali nam w rozwiązywaniu zadań z egzaminów, staże dopasowane do mojej pracy (A pracuję w dwóch miejscach ). Wszystko co potrzebowałyśmy było zapewnione. Kierownik naszej specjalizacji był z nami cały czas i pomagał z każdym problemem.

zozik

Nie polecam tego ośrodka,bo ma słabe przygotowanie techniczne,organizację i stała dezinformację.

admin

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Talmed S.C. Ośrodek Kształcenia, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Talmed Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Talmed Sp. z o.o.