Stageman Polska Jakub Bączek

Bielsko-biała

Opinie o Stageman Polska Jakub Bączek

zła

No to ja się rozpisze. Kupujesz szkolenie i tak pracy w animacji nie dostaniesz! Mają tylko i wyłącznie wyłonione wcześniej pocioty z niewyjściowymi ryjami które jedzą za granice . Co jeszcze?Na Castingach oferują ponad 300 ofert pracy w tym żadnej z nich nikt nie widział z uczesników na oczy .Masz wiek odpowiedni językowo jesteś dobry nie ważneee Roboty i tak i tak nie dostaniesz - Kolejna nieuczciwa firma. MOgli by się chociaż postarać o tekst odmowy podjęcia współpracy hahha ja 3 rok z rzędu dostałam taki sam i wielu moich znajomych również brzmi on mniej więcej tak "Witam Serdecznie, dziękujemy Wam bardzo za udział w Castingu 23 listopada 2014 r. w Katowicach. Miło wspominamy dobrą zabawę i Wasze zaangażowanie. Tak jak obiecaliśmy, wysyłamy wyniki Castingu. Twoją osobę oceniliśmy pozytywnie. Jednakże w związku z określonym profilem osobowościowym, wiekowym, umiejętnościowym lub dyspozycyjnym nie zakwalifikowałeś/aś się do ofert pracy przedstawionych na castingu 23 listopada. To znaczy, że z pewnych wymienionych względów, nie możemy zaproponować Ci tym razem wyjazdu, ale będziemy kontaktować się z Tobą, jeśli znajdziemy odpowiednią ofertę dla Ciebie. W przypadku pracy w Polsce, koordynator będzie się kontaktował przy okazji konkretnej akcji. Ale to nie koniec naszej rekrutacji, pracujemy nad kolejnymi kontraktami, również krótszymi w Polsce, dlatego serdecznie zapraszamy Cię na nasze strony internetowe, gdzie na bieżąco informujemy o kolejnych castingach i ofertach pracy. Prosimy o rejestrację na stronie partnera Work-and-fun.com, gdzie pracodawcy szukają przyszłych pracowników. Zachęcamy Cię również do podnoszenia swoich animatorskich kwalifikacji na kursach lub Obozach Animacyjnych." hahahaha jeszcze podnoś kwalifikacje i płac za kursy a roboty i tak nie dostaniesz nie polecam !

Mickey

Praca ciężka ale polecam - dobre warunki dla rozwoju i nie wymagają doświadczneia jak gdzie indziej!

Zostaw opinię o Stageman Polska Jakub Bączek - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stageman Polska Jakub Bączek