Language Partner S.C. Małgorzata i Grzegorz Kęccy

Opinie o Language Partner S.C. Małgorzata i Grzegorz Kęccy

Rafał

Bardzo sympatyczne miejsce pracy. Mam dużo zleceń i dobre stawki. Pani Gosia metodyk bardzo pomaga lektorom. Duży wybór materiałów do pracy. Ja pracuję już drugi rok i jak dotąd nie miałem żadnych problemów organizacyjnych czy innych.

Klient

Szkoła warta polecenia. Indywidualne podejście do klienta.

Lektor

Fajna atmosfera, szybka reakcja na zgłoszone sprawy. Pracowałem tam prawie pięć lat i nigdy nie miałem opóźnienia w płatności. Szkolenia są organizowane, niestety, niewielu lektorów brało w nich udział :-(

Lektor

Mało profesjonalna firma. O szkoleniach można pomarzyć. Na spotkaniu w grudniu dowiadujesz się, jaki program powinieneś był realizować od czerwca... Stawki jak na Warszawę raczej marne, ale plusem jest to, że potrafią zorganizować blok zajęć w jednym miejscu. O wszystkich problematycznych kwestiach warto rozmawiać tylko z właścicielką. Właściciel nie ma nic do powiedzenia, chociaż pewnie chciałby, żeby było inaczej :)

Ania

Language Partner to profesjonalna szkoła, mają wielu klientów - znane firmy:-) Ja pracuję tu od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Stawki są bardzo dobre, a szefowa miła i pomocna. Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] i innych lektorów.

lektorka

to nie szkoła tylko malutka firma prowadzona przez małżeństwo - flegmatyka i laske z rosyjskim akcentem :) zatrudniają młodych ludzi bo takim płaci się najniższe stawki po jakims czasie na ich miejsce przychodzą nowi, nie jest to firma z perspektywami dla lektorów, "dziękują" za współprace jak tylko lektor wspomni o podwyżce, cwaniaczki...a ten leszek to jakaś lipa

Zostaw opinię o Language Partner S.C. Małgorzata i Grzegorz Kęccy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Language Partner S.C. Małgorzata i Grzegorz Kęccy