Le Grand Salon Kraków

Kraków

Opinie o Le Grand Salon Kraków

olo

A jak wyglada proces rekrutacji na na kierownika, recepcjonistke i managera? Bo sporo ofert jest na olx i za jakie pieniazki? Czy rozmowa jest w jezyku angielskim? Z góry dziękuję za odpowiedź

pracownicy

Jestesmy pracownikami Le Grand od dłuższego czasu i nie mielismy \"przyjemnosci\" spotkac sie z tego typu sytuacjami.Jesli ktos chce, ma ochote przekonac sie jaka atmosfera panuje w firmie i salonie Le Grand zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Zarowno firma jak i my bardzo poważnie traktujemy naszych klientow.Bardzo prosimy byłych pracownikow o nie umieszczanie nieprawdziwych informacji.(usunięte przez administratora)

mag

nie polecam ...bardzo nie polecam...

z tego co wiem to żadna Asia w salonie LeGrand Kraków nie pracowała:D:D:D

Asiu, to czemu już tam nie pracujesz?

Zostaw opinię o Le Grand Salon Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Le Grand Salon Kraków