Cegielski Piotr i Spółka Sp.j. Hurtownia Książek

Opinie o Cegielski Piotr i Spółka Sp.j. Hurtownia Książek

Barbara

Forumowicze, czy coś się zmieniło w firmie Cegielski Piotr i Spółka Sp.j. Hurtownia Książek? Wcześniejsze komentarze są negatywne, ale może zaszły w firmie pozytywne zmiany? Jakie jest wasze zdanie na temat tego pracodawcy? Czy pensja jest wypłacana na czas, brane są pod uwagę nadgodziny? Można liczyć na premie, korzystać z benefitów?

Dawno nikt z pracowników Cegielski Piotr i Spółka Sp.j. Hurtownia Książek nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

Zgadzam sie sam bylem tam traktowany(usunięte przez administratora)

nick

(usunięte przez administratora) Taka jest prawda. Nie idzcie tam do pracy.

xxx

[usunięte przez moderatora] wszyscy są traktowani jak potencjalni złodzieje

ninja

A co to jest premia ? Tam nigdy nikt takiego czegoś nie dostał.

A nadgodziny już płacą? Bo kiedyś przepracowałam tam kiedyś 10 godzin za darmo:)

Zostaw opinię o Cegielski Piotr i Spółka Sp.j. Hurtownia Książek - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cegielski Piotr i Spółka Sp.j. Hurtownia Książek