Total Sec Bożena Nowakowska

Dęblin

Opinie o Total Sec Bożena Nowakowska

marek

ja - 2012-09-18 18:33:49 właśnie, moze ktoś coś powiedziec ?lepiej się tam nie zatrudniać delegacji nie ma nadgodziny jak można to tak nazwać to 12zł czyli zwykła godzina kierownicy walą w [usunięte przez moderatora] jak dla mnie kicha wezmą cię a za chwile wylecisz mówią że jedziesz na 2 tyg w delegacje a siedzisz tam pół roku ciśniesz się w mieszkaniu gdzie siedzi 12 osób do kibla czekasz w kolejce potem czekasz w kolejce do kuchni. Sprawdź sam..

ja

właśnie, moze ktoś coś powiedziec ?

tom

czy pracował tam ktoś jako monter?

Szukasz pracy?

dorota

słyszałam od koleżanki. płaca bez sensu, a wyruwała flaki, nie radze..... lepiej w Biedronce już pracować....

jaaaa

fakt gdyby zarobki i podejscie szefowej byly w polowie tak dobre jak atmosfera byla by to nieziemsko fajna firma . pracuje tu , ludzie sa spoko ale jest kilku PAJACOW(zwlaszcza jeden, [usunięte przez moderatora])..... marna placa ,delegacje bez diet ,nadgodziny platne z miesiecznym opoznieniem, umowa zlecenie co miesiac i najnizsza krajowa na niej. nie radze chorowac. kolega z bolacym zebem do dentysty poszedl i nie wrocil a na pozegnanie 400 zl kary bo niby cos zepsul. to tyle , zwalniam sie i ja.

Zostaw opinię o Total Sec Bożena Nowakowska - Dęblin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Total Sec Bożena Nowakowska