Irsa Księgarnia Irsa-Wawel

Kraków

Irsa Księgarnia Irsa-Wawel

Opinie o Irsa Księgarnia Irsa-Wawel

Opel

Zatrudniają tu przede wszystkim twarde dziewczyny i sympatycznych facetów. Polecam, choć stawki za to, co trzeba tam robić są dość niskie. Obowiązki: * sprzedaż w języku polskim i angielskim, czasem niemieckim/francuskim/włoskim/hiszpańskim ale również i próbowanie się dogadać z Węgrami, Azjatami i całym światem * sprzątanie całego sklepu (również szkła - trzeba uważać i nie mieć lęku wysokości) * oklejanie towaru * pilnowanie, żeby klienci nie kradli towaru Miła praca, bardzo miła menagerka. Polecam!

Zostaw opinię o Irsa Księgarnia Irsa-Wawel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Irsa Księgarnia Irsa-Wawel