Opinie o Leszek Ławniczak Errata Księgarnia w Poznań

Dominika Nowy wpis

Chciałabym przypomnieć, że to forum zostało stworzone po to, aby gromadzić merytoryczne opinie o Leszek Ławniczak Errata Księgarnia jako pracodawcy. Wpisy dotyczące pracowników tej księgarni nie powinny się na nim znajdować. Czy w związku z tym, znajdzie się wśród Was ktoś, kto przedstawi swoją opinię o pracy w tym miejscu? A może warto byłoby uzupełnić informacje na wątku o bieżące informacje o warunkach zatrudnienia w tym miejscu? Zacznijmy od tego, czy nowo zatrudniona osoba może w ogóle liczyć na stabilną umowę o pracę?

anonymous Nowy wpis

Wyjątkowo niesympatyczna pani,łaskawie odpowiadająca na pytania,druga z nosem w telefonie,nie laskawa nawet odpowiedziec na dzień dobry,jakiekolwiek zapytanie to prawie atak na klienta????errata tak powinien wygladac spis pracowników????wstyd

anonymous Nowy wpis

Wyjątkowo niesympatyczna obsługa w dniu 11 września 2018,pani robiła łaskę udzielając informacji a w tle było słychać negatywne komentarze drugiej z pań, prawdopodobnie córki. Aż strach było zapytać o podręczniki do religii dla klasy pierwszej,kurier będzie nie wiadomo o której. Nie wiadomo co przywiezie, po wykonanym telefonie dowiedziałem się,że kurier był przywiózł ale tylko podręcznik, ,kiedy powiedzialem,,ze potrzebuje cały komplet usłyszałem z lekceważeniem,nie odkładaj,po czym usłyszałem w bardzo bezczelny sposób,kończący rozmowę, że i tak nigdzie nie dostanę całości ,żadnej grzecznosci i powazania dla klienta????ta pani powinna zmienić miejsce pracy na takie bez braku kontaktu z klientem, b o wkrótce wogole ich nie będziecie mieli,obslugujac w ten sposób !!!

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Leszek Ławniczak Errata Księgarnia w mieście Poznań, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Leszek Ławniczak Errata Księgarnia - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Leszek Ławniczak Errata Księgarnia
0/5 Na podstawie 0 ocen.