Beniamina Księgarnia Jadwiga Tonn

Łódź

Opinie o Beniamina Księgarnia Jadwiga Tonn

Asia

Bardzo dobry kontakt i szybka dostawa.

gienio

Zamówiłem książkę telefonicznie z odbiorem osobistym gnałem bo była potrzebna i wielkie zdziwienie książka w księgarni jest 1/3 droższa niż cena na stronie(stwierdzenie przez sprzedająca iż pani która odkładała książkę nie zna ceny ze strony .To jest drugie i ostatnie spotkanie z ta księgarnia .Pierwsze zero kontaktu wyłączony telefon brak odpowiedzi na mail

sara

nie miła obsługa chamstwo jak kupujecie to wybierajcie dobre książki bo wydacie pieniądze i wam nie wymienia oszuści nie polecam

janka

chamstwo i prostactwo, brak słów

rycha

u mnie to samo, książka zamówiona, nie dość że wysłali zupełnie co innego, to po odesłaniu tej niewłaściwej cisza. Zero odpowiedzi na maile. Stanowczo odradzam kupowanie w tej księgarni. Oszuści !

Kacha

Zamówiłam książki których nie było po dwóch tygodniach cisza ani jednego maila a kiedy zadzwoniłam i chciałam zrezygnować z zamówienia bo babsko oświadczyła że czekają na książkę i rzuciła słuchawka. Nigdy nie kupujcie w tej ksiegarni!!!!!

klient

Oferują pozycje, których de facto nie posiadają. Realizacja zamówień koszmarnie długa. Nie polecam.

Zostaw opinię o Beniamina Księgarnia Jadwiga Tonn - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beniamina Księgarnia Jadwiga Tonn