mgr Wójcik Jolanta Usługi Korepetytorskie

Opinie o mgr Wójcik Jolanta Usługi Korepetytorskie

Anonim

Angielskiego nie umiałem kompletnie, dzięki lekcjom (rok nauki)nauczyłem sie języka angielskiego na tyle, że swobodnie moge porozumiewać się. Według mnie jeśli ktoś potrzebuje korepetycji z angielskiego to powinien sie skontaktowac z Panią Wójcik.

Patryk

Wspaniały pedagog, świetne podejście do uczniów, dzięki Pani Joli zdałem wszystkie egzaminy z języka angielskiego (na 90% punktów). Serdecznie polecam.

Zostaw opinię o mgr Wójcik Jolanta Usługi Korepetytorskie - Oświęcim

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mgr Wójcik Jolanta Usługi Korepetytorskie