Mysłowicka Szkoła Języków Obcych s.c. S.Duszyński D.Otasevici-Świst

Adres: Pl. Wolności 7, 41-400 Mysłowice

NIP: 2220794500 REGON: 240130320

Mysłowicka Szkoła Języków Obcych s.c. S.Duszyński D.Otasevici-Świst

Opinie o Mysłowicka Szkoła Języków Obcych s.c. S.Duszyński D.Otasevici-Świst

Czy byłeś usatysfakcjonowany z wynagrodzenia w firmie S.Duszyński D.Otasevici-Świst S.C. Szkoła Języków Obcych? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Mysłowicka Szkoła Języków Obcych s.c. S.Duszyński D.Otasevici-Świst - Mysłowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mysłowicka Szkoła Języków Obcych s.c. S.Duszyński D.Otasevici-Świst