Dominiczak Rafał Nauka Języka Angielskiego

Leszno

Opinie o Dominiczak Rafał Nauka Języka Angielskiego

Stefa

Odradzam. Jego zachowanie podczas lekcji musiałam zgłosić na policji.

scrabble

Nie istnieje spółka o takiej nazwie. Człowiek o tym nazwisku pracując w warszawskim Archibaldzie usiłował przejąć kilku uczniów ale go szybko namierzyli i usunęli. Z tego co słyszałem ukrywa się z przyczyn, delikatnie mówiąc, obyczajowych.

Sernecki

[usunięte przez moderatora] uciekł przed dłużnikami do Wielkiej Brytanii w 2010. Zarobkuje tam jeżdżąc na rozpadającym się rowerze.

ania

Chyba nie ma takiej firmy. Telefony odbiera jakaś starsza pani, domaga się zaliczki, zaś po wpłaceniu piemiędzsy (400 z)ł kontakt zanika. nie polecam.

witusia

[usunięte przez moderatora]. Zatrudnił mnie na dwuletni kontrakt jesienią 2010, do dzisiaj nie zapłacił ani grosza. Z tego co wiem uciekł za granicę.

october66

To [usunięte przez moderatora]. Wyłudza zaliczki, nie pojawia się na umówionych spotkaniach. Odradzam.

Zostaw opinię o Dominiczak Rafał Nauka Języka Angielskiego - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominiczak Rafał Nauka Języka Angielskiego