Opinie o Archibald Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Archibald Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Archibald Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archibald Sp. z o.o. w Warszawa

Maria

Co tu tak słabo z komentarzami? Aż musiałam się upewnić czy firma jeszcze działa... Więcej niezadowolonych klientów lub oburzonych pracowników już nie było, że tu tak spokojnie? ;) Jakby ktoś z aktualnych lektorów przez przypadek tutaj zerknął, to chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat waszych teraźniejszych zarobków. Ile wyciągacie za godzinę? Stawka różni się od poziomu prowadzonego języka? Raczej musieliście też przejść na tryb zdalny, jak wam się podoba ta zmiana?

Lektor Nowy wpis
@Maria

W moim konkretnym przypadku 43 PLN brutto za godzinę lekcyjną. Bardzo niewiele, a jestem wykwalifikowanym i bardzo doświadczonym lektorem. Pracowałem tam kilka lat i o jakąkolwiek podwyżkę było niezwykle trudno, mimo pozytywnych ocen słuchaczy i ustnych pochwał ze strony dyrekcji. Stawka taka sama niezależnie od poziomu i tego, czy zajęcia są rano, wieczorem, czy w weekend. W wakacje (lipiec-wrzesień) 30% mniej, bo "powinniście się cieszyć, że w lecie w ogóle macie pracę". Wymagania bardzo wysokie (musisz być elastyczny, w czasie wolnym brać udział w szkoleniach i zebraniach, robić wszystko, żeby uczniowie byli zadowoleni), szacunku niewiele, chociaż firma jest bardzo dumna z tego, że jest prowadzona przez kobiety, co ma rzekomo gwarantować lepsze traktowanie.

Maria Nowy wpis
@Lektor

A jednak negatyw? :( Czemu oni w sumie nie chcą dać więcej, skoro serio by wypadało? No a z tym latem to już troszkę przesada... Myślisz, że to właśnie w tym jest tu pies pogrzebany? Brakuje tam mężczyzny?

Lektor Nowy wpis
@Maria

Myślę, że płeć osób zarządzających nie ma nic do rzeczy. Po prostu Archibald chwali się tym, że szkołą kierują kobiety, jakby to miało jakieś znaczenie. Moim zdaniem, w wypadku tej firmy, nie przekłada się to na lepsze warunki pracy ani na bardziej przyjazną atmosferę.

Hela Nowy wpis
@Lektor

Stawki są różne. Ja za prowadzenie c1 dostaje 60 zł za 45 minut. Szkoła organizuje mi kursy. Więc wolę to niż korki. Dziewczyny , które prowadzą są ok. Nie wiem czemu się przyczepiacie, frustracja? Nie che się pracować? Umawiam się z Archi kiedy mogę wziąć grupę i wtedy pracuję. Szkoła do niczego nie zmusza.

Teresa

Komentarze sprzed wielu lat bardzo zniechęcają do pracy w tej szkole... Ale zastanawiam się jak to jest teraz, a aktualnych komentarzy brak. Na jaką stawkę godzinową można liczyć? Ilu osobowe są grupy, czy zajęcia są indywidualne? W ogłoszeniu wspominają o dogodnych godzinach pracy, czy studenci dadzą radę ze swoimi planami zajęć?

Kamil

Czy dostajecie od szefostwa dodatkowe nagrody na urodziny ?

Laurencja

Pozornie fajna firma, a w środku sam muł i wodorosty. Zarobki żałosne ale próbują wmówić że pracujesz w znanej marce.. Nie wróżę sukcesów. Odradzam tę firmę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Lektor angielskiego w firmie Archibald Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
lektorka

Faktycznie bagno. Lektorzy mają żenująco niskie stawki, a ceny za kursy są jedne z wyższych w Wwie. Grupy średniodobrze dobrane, przez co lektora czeka ciężka praca. Już wiem, że tylko małe szkoły mają uczciwe podejście do Lektorów!

Ajax

Praca w tej firmie to zenua.Zero dbałości o pracownika.Zero rozwoju, zero szans na naukę.Na rynku jest wiele innych ciekawych firm.Szkoda życia.Trzymac się z daleka!

Zostaw merytoryczną opinię o Archibald Sp. z o.o. - Warszawa

Archibald Sp. z o.o.