Archibald Sp. z o.o.

Opinie o Archibald Sp. z o.o.

Laurencja

Pozornie fajna firma, a w środku sam muł i wodorosty. Zarobki żałosne ale próbują wmówić że pracujesz w znanej marce.. Nie wróżę sukcesów. Odradzam tę firmę.

lektorka

Faktycznie bagno. Lektorzy mają żenująco niskie stawki, a ceny za kursy są jedne z wyższych w Wwie. Grupy średniodobrze dobrane, przez co lektora czeka ciężka praca. Już wiem, że tylko małe szkoły mają uczciwe podejście do Lektorów!

Ajax

Praca w tej firmie to zenua.Zero dbałości o pracownika.Zero rozwoju, zero szans na naukę.Na rynku jest wiele innych ciekawych firm.Szkoda życia.Trzymac się z daleka!

Zostaw opinię o Archibald Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archibald Sp. z o.o.