Opinie o Angielski - TFLS Szkoła Językowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Angielski - TFLS Szkoła Językowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Angielski - TFLS Szkoła Językowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angielski - TFLS Szkoła Językowa w Warszawa

X Nowy wpis

Nie polecam, szkoda czasu

Bartosz Nowy wpis

Na razie brakuje na forum szczegółów. Jedni chwalą, inni wyrażają swoje niezadowolenie. Średnie stawki - czyli, konkretnie jakie? Co z opóźnieniami w wypłatach? Nadal ma to miejsce, czy to stały problem? Wspominano o elastycznym grafiku, mam nadzieję, że to aktualne? Proszę o opinię, kogoś z obecnie zatrudnionych.

Agata Nowy wpis
@Bartosz

Moja opinia jest bardzo pozytywna ale widze że najlepiej kogoś błotem ochlapać żeby był większy ruch na stronie bo tylko takie sensacje kogoś obchodzą.

Gabriela Nowy wpis
@Agata

Hej, no może różnie bywa każdy ma prawo do własnych odczuć, ale skoro masz jakąś pozytywną opinię to możesz proszę się nią szerzej podzielić? Jakie warunki masz na myśli skoro sądzisz, że tak dobrze tutaj jest?

Lektor2

Prosze zwrocic uwage ze ta szkola na okraglo poszukuje pracownikow. Glownie to sa studneci, nie maja za duzo doswidczenia na rynku pracy i nie sa w stanie sie bronic przed wykorzystaniem przez pracodwace ktory niekoniecznie inwestuje w nich jako pracownikow. Stawki- srednie, dodatki- nieistniejace, za to opoznienie w placy w pakiecie. Pozdrawiam

Dawid

Może więcej refleksji przydałoby się? Czas bardzo niekorzystny dla wszystkich więc doceńmy to, że mamy bardzo dobrego pracodawcę!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Angielski - TFLS Szkoła Językowa na stanowisko Lektor języka szwedzkiego do prowadzenia kursu A1 Warszawa? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Lektor

Z mojego doswiadczenia odradzam wiekszosc nauczycieli to studenci wiec boja sie upomniec o swoje i dzieki temu stawki sa niskie. Grupy ok, ale niestety problemy z wynagrodzeniem - opoznienie i dziwne sytuacje z wyplata. Jak drugi raz mialam podpisywac umowe to pan Dyr strasznie sie unosil jak przypomnialam ze poprzednio wyplata byla opozniona. Tymczasem niedawno spotkalam jeszcze jedna byla lektorke z tej szkoly jej doswiadczenia byly jeszcze gorsze, kasa wyplacna pod stolem i dla tych ktorzy sie zalapali. Lektorze omijaj szerokim lukiem

Zuzanna

Grafik elastyczny, dostosowany do możliwości danego lektora, a zarobki adekwatne do włożonej pracy, polecam.

Leszek
@Zuzanna

Elastyczny grafik to ważny aspekt zatrudnienia. Czy jest także możliwość pracy na część etatu, żeby połączyć pracę z innymi obowiązkami na przykład nauką?

Dorota

Nie poszukują może lektora języka angielskiego? Ile da się zarobić ?

Darek

Pracodawca bardzo wyrozumiały i uczciwy.

Magda

Pracodawca godny polecenia. Jestem zadowolona z pracy w TFLS. Wynagrodzenie spoko, fajna atmosfera, mili ludzie. Polecam!

Grażyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i czy są szanse na prace?

Radek

Bardzo dobry pracodawca, zadowalające wynagrodzenie i można liczyć na premię :)

Wiki

Podpowiedzcie jaka atmosfera w firmie i czy jakieś dodatki socjalne macie?

kuczaj

Dobra firma. Atrakcyjna umowa, polecam!

Matiz

Spoko pracodawca, jak najbardziej polecam!

Ola

Super atmosfera, pracodawca godny polecenia.

Dobrze pracuje się w TFLS. Atmosfera jest bardzo miła, fajni ludzie dookoła, polecam!

Justyna

TFLS to dobry pracodawca. Miła i rodzinna atmosfera, dobre warunki, jest ok!

Jestem zadowolona z pracy w szkole TFLS. Odpowiadają mi warunki umowy, wynagrodzenie jest ok i bardzo fajna atmosfera :)

Radek

Polecam TFLS. Dobry pracodawca.

Martyna

Pracodawca godny polecenia. Dobre warunki i fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Angielski - TFLS Szkoła Językowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Angielski - TFLS Szkoła Językowa?

Zobacz opinie na temat firmy Angielski - TFLS Szkoła Językowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Angielski - TFLS Szkoła Językowa
4.5/5 Na podstawie 17 ocen.

Angielski - TFLS Szkoła Językowa