Angielski - TFLS Szkoła Językowa

Angielski - TFLS Szkoła Językowa

Opinie o Angielski - TFLS Szkoła Językowa

Paweł

@Kasia, napisz proszę kilka słów rozwinięcia - wszelkie szczegóły są mile widziane na forum! Jako któraś osoba wspominasz o pozytywnej atmosferze panującej wśród współpracowników w Angielski - TFLS Szkoła Językowa - mogłabyś napisać, w czym ona się przejawia? Jestem też ciekaw, czy firma organizuje dla swoich pracowników na przykład wyjścia integracyjne.

Julka

Bardzo fajnie pracuje się w TFLS. Miła atmosfera, wypłata na czas. Nie mam zastrzeżeń.

Kasia

Niedawno zaczęłam pracę w TFLS i jest ok. Współpracownicy bardzo pomocni, pozytywna atmosfera. Polecam.

Paweł

@Jacek, mógłbyś napisać coś więcej o specyfice pracy w Angielski - TFLS Szkoła Językowa? Czy jest to Twoje główne miejsce pracy? Napisz proszę coś więcej - każda nieco bardziej rozbudowana, rzeczowa wypowiedź jest mile widziana na forum! Czy praca w Angielski - TFLS Szkoła Językowa w Warszawie daje realne możliwości rozwoju? Napiszcie coś na ten temat.

Jacek

Dobry pracodawca, mili współpracownicy co wypływa na świetną atmosferę. Jestem zadowolony z pracy w TFLS.

Paweł

@izzik, rozumiem, że piszesz z perspektywy klienta Angielski - TFLS Szkoła Językowa, tak? Takie opinie również są ważne, bo też składają się na obraz danej firmy, ale może zechciałyby wypowiedzieć się na forum osoby pracujące w tym miejscu? Wasze opinie z pewnością pomogą kandydatom do pracy w Angielski - TFLS Szkoła Językowa!

izzik

Bardzo dobra szkoła. Pełen szacunek i zadowolenie. Polecam

Paweł

@Majka, rozumiem, że piszesz z perspektywy klienta/ucznia Angielski - TFLS Szkoła Językowa. Dziękuję za Twoją opinię! Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Jeśli ktoś z Was pracował lub pracuje w tym miejscu - gorąco zachęcam do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami!

Majka

Polecam TFLS. Zajęcia bardzo interesujące. Nauczyciele bardzo mili, motywują do dalszej nauki.

Paweł

@anonymous, a czy możesz powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Angielski - TFLS Szkoła Językowa? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Bardzo dziękuję za Twoją opinię!

anonymous

Dobry pracodawca. Pozytywni ludzie i sam pracodawca. Dobrze pracuje się w TFLS.

Paweł

Jak pracuje się Wam w Angielski - TFLS Szkoła Językowa w Warszawie? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca i w jakim trybie odbywa się praca? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w Angielski - TFLS Szkoła Językowa w Warszawie.

AgA

To prawda, szkoła fajna, miła obsługa, wysoki poziom nauczania i dużo kursów.

Paweł

@Agata, @Alicja, @kora, czy możecie rozbudować swoją opinię o parę istotnych szczegółów? Co według Was wpływa na miłą atmosferę pracy w TFLS? Komu konkretnie mogłybyście polecić angaż do tej firmy, osobie o jakich cechach charakteru i umiejętnościach? Czy orientujecie się o aktualnych rekrutacjach do TFLS?

kora

Dobry pracodawca, miła atmosfera, miło się tam pracuje.

Alicja

Świetny pracodawca. Cieszę się, że pracuje w TFLS. Panuje tu miła atmosfera, co jest dla mnie bardzo ważne.

Agata

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w TFLS. Chociaż pracuje tam krótko, to spotkałam samych życzliwych ludzi. Zawsze można liczyć na pomoc. Polecam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Angielski - TFLS Szkoła Językowa? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Marcin

Miła atmosfera, dobre warunki, pracuje się bardzo dobrze. Polecam TFLS.

holly

Wysoki poziom, świetni lektorzy, nativi, klimat, system oceniania, wymagania i metody nauczania bardzo mi się podobają. Polecam, jeżeli chcecie się na prawdę uczyć, a nie obijać.

Julia

Polecam TFLS osobom, które chcą szybko i skutecznie przygotować się do egzaminu IELTS. Miałam świetnego lektora, grupa była mała i cena kursu rozsądna.

Adam

Jeśli chodzi o naukę angielskiego to dla mnie najlepsza w Wawie szkoła to TFLS. Mała kameralna grupka, lektor bardzo konkretny, cenowo fajnie wychodzi mi kurs. Jestem u nich 2 semestr i jak na razie zapisuję się na kolejny, bo widze efekty.

marek

TFLS to szkoła dla każdego, kto chce nie tylko skutecznie i efektywnie uczyć się języka, ale również robić to w bardzo fajnej, przyjaznej, życzliwej i bezstresowej atmosferze. Polecam.

Maja

Po kursie w TFLS bez problemu zdałam egzamin CAE. Dobra szkoła.

Adam

Ja niedawno skończyłem kurs w TFLS. Byłem na IELTS. Oceniam szkołe bardzo pozytywnie. Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Lektor z dużym doświadczeniem, zawsze ciekawie prowadził zajęcia. Dobra szkoła, polecam.

Mela

Zdecydowałam się na TFLS i jestem zadowolona, chodziłam intensywne kursy. I szczerze mówiąc wiele mi dały i bardzo sie przydały! na prawdę fajna szkoła!

zoska

Jeśli zależy Wam na wysokim poziomie nauczania, zajrzyj do TFLS. Uczęszczałem na intensywny kurs z j. niemieckiego, który świetnie przygotował mnie do wyjazdu za granicę

Anka

Miałam bardzo miłe doświadczenia jeśli chodzi o kurs w szkole TFLS. Chodziłam tu na kurs do matury oraz na kurs przygotowawczy do FCE. Bez problemu egzaminy zdane. Szkoła ma wysoki poziom i renomę. Wszyscy mili i kompetentni.

Zostaw opinię o Angielski - TFLS Szkoła Językowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Angielski - TFLS Szkoła Językowa