Angielski - TFLS Szkoła Językowa

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Angielski - TFLS Szkoła Językowa

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Angielski - TFLS Szkoła Językowa

Marcin

Miła atmosfera, dobre warunki, pracuje się bardzo dobrze. Polecam TFLS.

holly

Wysoki poziom, świetni lektorzy, nativi, klimat, system oceniania, wymagania i metody nauczania bardzo mi się podobają. Polecam, jeżeli chcecie się na prawdę uczyć, a nie obijać.

Julia

Polecam TFLS osobom, które chcą szybko i skutecznie przygotować się do egzaminu IELTS. Miałam świetnego lektora, grupa była mała i cena kursu rozsądna.

Adam

Jeśli chodzi o naukę angielskiego to dla mnie najlepsza w Wawie szkoła to TFLS. Mała kameralna grupka, lektor bardzo konkretny, cenowo fajnie wychodzi mi kurs. Jestem u nich 2 semestr i jak na razie zapisuję się na kolejny, bo widze efekty.

marek

TFLS to szkoła dla każdego, kto chce nie tylko skutecznie i efektywnie uczyć się języka, ale również robić to w bardzo fajnej, przyjaznej, życzliwej i bezstresowej atmosferze. Polecam.

3525PORO

oszuści jakich mało

Maja

Po kursie w TFLS bez problemu zdałam egzamin CAE. Dobra szkoła.

Adam

Ja niedawno skończyłem kurs w TFLS. Byłem na IELTS. Oceniam szkołe bardzo pozytywnie. Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Lektor z dużym doświadczeniem, zawsze ciekawie prowadził zajęcia. Dobra szkoła, polecam.

Mela

Zdecydowałam się na TFLS i jestem zadowolona, chodziłam intensywne kursy. I szczerze mówiąc wiele mi dały i bardzo sie przydały! na prawdę fajna szkoła!

zoska

Jeśli zależy Wam na wysokim poziomie nauczania, zajrzyj do TFLS. Uczęszczałem na intensywny kurs z j. niemieckiego, który świetnie przygotował mnie do wyjazdu za granicę

Anka

Miałam bardzo miłe doświadczenia jeśli chodzi o kurs w szkole TFLS. Chodziłam tu na kurs do matury oraz na kurs przygotowawczy do FCE. Bez problemu egzaminy zdane. Szkoła ma wysoki poziom i renomę. Wszyscy mili i kompetentni.

Zostaw opinię o Angielski - TFLS Szkoła Językowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Angielski - TFLS Szkoła Językowa