Akces-Benefit Centrum Nauki Języka Angielskiego Metodą Callana L1 Languages Online Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Akces-Benefit Centrum Nauki Języka Angielskiego Metodą Callana L1 Languages Online Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces-Benefit Centrum Nauki Języka Angielskiego Metodą Callana L1 Languages Online Sp. z o.o.

Student

Brałem kurs języka angielskiego z tą szkoła i muszę przyznać, że poziom nauczania jest wysoki. Do wyboru mamy nauke w mały grupach lub online, ja uczyłem się angielskiego w trybie online preply co jest dużą wygodą dla osób zabieganych badź "leniwych" :) (usunięte przez administratora)

admin

Wiesz jakie warunki pracy są w firmie Akces-Benefit Centrum Nauki Języka Angielskiego Metodą Callana L1 Languages Online Sp. z o.o. i co o niej uważają pracownicy? Twoja opinia się liczy!

Zostaw opinię o Akces-Benefit Centrum Nauki Języka Angielskiego Metodą Callana L1 Languages Online Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces-Benefit Centrum Nauki Języka Angielskiego Metodą Callana L1 Languages Online Sp. z o.o.