Top English School Bożena i Paweł Majtyka

Bielsko-biała

Opinie o Top English School Bożena i Paweł Majtyka

gosia

Początkowo ok,czarujący człowiek.Potem już jak zwykle, ale o tym można się dowiedzieć, mając do czynienia z firmą. Odradzam. W/w opinia jak najbardziej zgodna z moim odczuciem.

Darek

Pan Majtyka jest nauczycielem w Top English, i uważam, że to wielki błąd; stresował mnie i był bardzo nieprzyjemny dla mnie i odradzam wszystkim. A jego Zona wogule nie ma pojęcia o nauczaniu. Ja chodzę do Perfect English i jak narazie jest SUPER!!!

Zostaw opinię o Top English School Bożena i Paweł Majtyka - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top English School Bożena i Paweł Majtyka