Głuchołazy

Opinie o Professional S.C. Szkoła Języków Obcych Lechosław Juszczak Barbara Bolibczuk-Juszczak

bella

Rzetelna, rodzinna firma. Pełne zaplecze dla lektora, stałe wsparcie merytoryczne i metodyczne. Grupy wyselekcjonowane, a pokoje lekcyjne to prawdziwy "drugi dom". Polecam pracę w tej firmie zwłaszcza tym, którzy mają dosyć głodowych pensji w szkole, chamstwa w sali lekcyjnej i braku perspektyw na rzetelny rozwój zawodowego.

Zostaw opinię o Professional S.C. Szkoła Języków Obcych Lechosław Juszczak Barbara Bolibczuk-Juszczak - Głuchołazy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Professional S.C. Szkoła Języków Obcych Lechosław Juszczak Barbara Bolibczuk-Juszczak