Level Szkoła Języków Obcych

Opinie o Level Szkoła Języków Obcych

Anna

Najlepsza szkola językowa w Bytomiu. Moje postepy widac golym okiem, a co najwazniejsze juz nie mam problemów z angielski w technikum. Dostaję coraz lepsze oceny i nawet nauczycielka zauwazyła moje postępy. Polecam!

Lily

Sympatyczna atmosfera, mili lektorzy, dobre ceny, super metody nauczania, nacisk na mówienie. Jestem zadowolona z kursu. W końcu umiem "obsługiwać" język niemiecki

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Level Szkoła Języków Obcych - Bytom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Level Szkoła Języków Obcych