Green School Szkoła Języków Obcych Agnieszka Worwąg

Klobuck

Opinie o Green School Szkoła Języków Obcych Agnieszka Worwąg

Ksara

Materiały drukujesz i kopiujesz na ksero szkolnym, folie do laminowania są dostępne, poza tym laminarki, gilotyny, dużo zabawek do wykorzystania w pracy z dziećmi. Podręczniki, płyty, teachersy zapewnia szkoła, jest baza materiałów, z której możesz korzystać. Jest duży nacisk na pomoce wizualne, ale można się przyzwyczaić, szczególnie jeśli widzisz, że ma to sens. Pierwsze trzy miesiące są ciężkie;-(, ale później już z górki.

aletris

Dziękuję za wypowiedź, właśnie chodziło mi o współpracę pomiędzy lektorami. Niekiedy tak rywalizują jakby jeden drugiemu godziny zabierał. A jak jest z materiałami samemu trzeba przygotować kurs czy szkola to zapewnia? Co prawda pracuję juz jako lektor w innej szkole ale zawsze pracę można zmienić. Pozdrawiam.

Ksara

Atmosfera w porządku, nie czuć jakiejś chorej rywalizacji, chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli chodzi o umowę - różne. Zależy na czym Ci zależy, ale chyba chodzi o to, żeby obie strony były zadowolone. I co ważne, jeśli jesteś dobrym lektorem i Ci zależy, angażujesz się, możesz liczyć na długą współpracę.Jest ok.

aletris

Ktoś mógłby napisać jak wygląda praca w greenschool? Jaką umowę proponują lektorom,wynagrodzenie, atmosfera itp.

stefan

ja
@stefan 05.04.2014 18:35
Niestety, ściągają żywcem z innych szkół. Nie polecam. Żadnych własnych pomysłów, wszystko kopiują od lepszych. Porażka....

Skoro kopiują od lepszych to jest co najmniej dobrze, a ty piszesz porażka. Sztuka to chyba nauczyć ludzi-nieważne czy swoimi metodami czy cudzymi.

Zostaw opinię o Green School Szkoła Języków Obcych Agnieszka Worwąg - Klobuck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green School Szkoła Języków Obcych Agnieszka Worwąg