English Academy Szkoła Języków Obcych

Toruń

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o English Academy Szkoła Języków Obcych

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English Academy Szkoła Języków Obcych

były lektor

Witam wszystkich zainteresowanych. Proszę Państwa, wybierzcie inną placówkę, jeśli chcecie się uczyć języka. Nie ujmuję lektorom English Academy, bo lektor jak lektor - jest tylko pracownikiem. Rotacja pracowników jest ogromna, ponieważ właściciel jest niezwykle niesłownym i przebiegłym, przepraszam za określenie, typem, który nie płaci na czas lub nie płaci w ogóle (mój przypadek). Jak w taki sposób szkoła ma funkcjonować poprawnie? Inteligentni rozumieją, prawda? ODRADZAM.

byly lektor 2
@były lektor 07.09.2015, 11:29
Witam wszystkich zainteresowanych. Proszę Państwa, wybierzcie inną placówkę, jeśli chcecie się uczyć języka. Nie ujmuję lektoro...

Podpisuje się pod poprzednimi komentarzami a zwłaszcza tą wypowiedzią ponieważ jestem w podobnej sytuacji, do tej pory nie wypłacił mi moich ciężko zapracowanych pieniędzy, jestem w szoku, że takie szkoły językowe funkcjonują i nikt nic z tym nie robi! Czas skończyć z oszustwem i wyzyskiem bo inaczej nie można nazywać współpracy z ta szkoła! ODRADZAM Proszę uważajcie nie dajcie się nabrać!

zawiedziona

Niestety muszę dołączyć do opinii powyżej - ta szkoła to nieporozumienie !! pieniądze wyrzucone w błoto..

rozczarowana

Potwierdzam - Nie warto na nich tracić swojej motywacji do nauki i pieniędzy. Nie dosyć że po kilku miesiącach rozwiązuję grupę i trzeba się dostosować do innej -mającej zajęcia w zupełnie innych dniach i godzinach, to jeszcze smsowo informują o zmianie godzin zajęć - nie uzgadniając niczego z kursantami!! I to uczniowie mają sie znów dostosować lub zrezygnować z zajęć. W dodatku w połowie roku zmieniają lektora i przenoszą szkołę na ul. Warszawską, gdzie jest kiepski dojazd! Bardzo rozczarowałam sie tą szkołą.

uczeń

totalna porazka! zapisalem się bo liczylem na porzadny kurs ale totalnie sie rozcarowalem. faktycznie wlasciciel jest jakis dziwny i ewidentnie jest osoba uczciwa. nadal nie moge odzyskac kasy.

michał93

Zgadzam się. Właściciel szkoły to oszust. Uczniowie wpłacają pieniądze za kurs, a kurs jest przerywany. Dodatkowo cierpią lektorzy, którzy nie mają wypłacane na czas. Skusiłem się tam iść, ale żałuję tego ruchu.

Zostaw opinię o English Academy Szkoła Języków Obcych - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English Academy Szkoła Języków Obcych