Edukatka.Pl Centrum Twórczego Rozwoju Małgorzata Szczur

Poznań

Opinie o Edukatka.Pl Centrum Twórczego Rozwoju Małgorzata Szczur

Lila

Znakomite warsztaty o złości, dzięki nim inaczej patrzę na sceny mojego dziecka kiedy coś mu się nie podoba, potrafię teraz do niego dotrzeć i spokojnie rozwiązać problem, świetne zajęcia, polecma.

Renia

Jestem bardzo zaskoczona tak szybkim i bogatym rozwojem mojego dziecka, od kiedy zaczął uczęszczać na zajęcia z rytmiki w wieku niespełna 3 lat, mówi już ładnie pełnymi zdaniami. Jestem bardzo zadowolona z jego postępów.

Ala

Jestem bardzo zadowolona z półkolonii na które wysłałam swoje dzieci, im samym też bardzo się podobały organizowane zajęcia, wracały z nich zmęczone i szczęśliwe, dowiedziały się wielu nowych rzeczy. Gorąco polecam.

Monika

Profesjonalna kadra. Fajne zajęcia dla dzieci, świetne podejście. Gwarancja zadowolenia zarówno dziecka jak i rodzica

Zostaw opinię o Edukatka.Pl Centrum Twórczego Rozwoju Małgorzata Szczur - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edukatka.Pl Centrum Twórczego Rozwoju Małgorzata Szczur