Avalon School of English

Radom

Opinie o Avalon School of English

Domi

Szkoła Avalon uczy profesjonalnie, atmosfera w czasie zajęć ciepła, wszyscy się lubią, współpracują i uczą w luźnym klimacie. Od samego początku mi się tutaj spodobało. Dużym atutem jest cena - moim zdaniem.

Przemysłąw

Dzięki Avalon School of English bez problemu znalazłem pracę w Berlinie. Kurs nie był drogi,a pozwolił mi na nowe życie, lepsze zarobki i wszechstronny rozwój. Bardzo dziękuję !

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Avalon School of English, czy prowadzi jakieś rekrutacje? Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Avalon School of English - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avalon School of English