Opinie o Alma Mater Szkoła Języków Obcych Wiesław Brzozowy sp.j. w Ostrołęka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alma Mater Szkoła Języków Obcych Wiesław Brzozowy sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Alma Mater Szkoła Języków Obcych Wiesław Brzozowy sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Mater Szkoła Języków Obcych Wiesław Brzozowy sp.j. w Ostrołęka

@Ania Nowy wpis

Pracowałam kilka lat, pracodawca ok, wypłata na czas, wszystko zgodnie z ustaleniami . Nigdy nie miałam problemu.

Natalia Nowy wpis

Czy nie szukają teraz może lektorów ?

@ola Nowy wpis

Co za bzdura pracują normalnie i nie ingerują w zycie priv, kto to pisze. Jestem uczniem i aż szkoda słów na wasze podobno....... W tym roku plan ułożony idealnie jak dla mnie. A skoro była klientka jesteś to nie wypowiadaj się o rygorze sanitarnym. Nie chodzisz i nie wiesz. proste.

Była klientka.

Za wszelką cenę nie polecam. Są bardzo nieuczciwi. Ingerują w życie prywatne uczniów. Wszyscy najlepsi nauczyciele poodchodzili a wraz z nimi uczniowie. Borykają się z brakami kadrowymi. Stosują samowolkę w rozkładaniu planów. Wszystkich rodziców przyszłych słuchaczy zachęcam do rozważnego podejmowania decyzji co do współpracy z tą szkołą.

Wiktoria Nowy wpis
@Była klientka.

Twoja opinia na temat szkoły językowej Alma Mater nieco mnie zaniepokoiła, byłoby świetnie móc poznać jakieś szczegóły. Co masz na myśli przez to, że firma ingeruje w życie prywatne uczniów?

Olek

To jak często i jak duża jest rotacja?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Alma Mater Szkoła Języków Obcych Wiesław Brzozowy sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Nauczyciel języka angielskiego?
?

Nie polecam!!!!

@?

Dlaczego? Można wiedzieć?

admin

Jakie twoim zdaniem trzeba mieć predyspozycje aby pracować w firmie Alma Mater S.C. Szkoła Języków Obcych? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Mater Szkoła Języków Obcych Wiesław Brzozowy sp.j. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Alma Mater Szkoła Języków Obcych Wiesław Brzozowy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma Mater Szkoła Języków Obcych Wiesław Brzozowy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alma Mater Szkoła Języków Obcych Wiesław Brzozowy sp.j.
  • Gen.Armii Aleksandra Gorbatowa 9
    07-410 Ostrołęka

Alma Mater Szkoła Języków Obcych Wiesław Brzozowy sp.j.