Alma Studium Języków Obcych

Łódź

Opinie o Alma Studium Języków Obcych

gościu znudzony

ja tam chodzę na kurs - do nauczyciela nie mam zastrzeżeń, ale do metody nauczania jak najbardziej. Nuda jak flaki z olejem, staroświecki sposób nauczania - ksiazka bla bla, wypelnianka, nawet sie nie czyta zdania pelnego tylko juz ma sie napisane jak co wpisac , wiec sie wpisuje - taka typowo szkolna, archaiczna, nieucząca samodzielnego myslenia i tyle

jak to ubliża? to coś więcej niż konstruktywna krytyka? mam też inne pytanie, wolałbym nie pakować się w coś co skończy się tego typu niemiłą sytuacją - podobno nie wolno lektorom z Almy pracować w innych szkołach. to prawda?

były pracownik

Koleżeńska atmosfera to PRAWDA. Natomiast klimat jaki tworzy dyrekcja to dramat. Wyżywa się na ludziach, ubliża im! Nikt normalny nie jest w stanie na dłuższą metę tam wytrzymać.. O tym jaka panuje atmosfera w sekretariacie świadczy fakt ciągłych zmian na stanowisku sekretarki i o dziwo, to nie pani dyrektor je zwalnia lecz same odchodzą pomimo tego że pensja jest dobra i jest umowa o prace. Pani Dyrektor tak potrafi człowieka wykończyć psychicznie, że się wszystkiego odechciewa i co chwila w tej szkole ktoś albo ochodzi albo płacze!

koleżenski klimat? chyba zartujesz...dyrektorka to jakas nie wyzyta panna, a pracownicy wygladaja jakby ledwo co z lozka wstali-zmeczeni, kobiety nie przypominja kobiety, a sekretarka ma palpitacje. No coz,,,władza tworzy klimat

Zostaw opinię o Alma Studium Języków Obcych - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma Studium Języków Obcych